Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti használtok bentre valamilye...

Ti használtok bentre valamilyen papucsot két év körüli gyermeketeknek?

Figyelt kérdés

Hűvösebb időben bőrtalpú zoknit használtunk, de most a melegben nem tudom mit adhatnék rá, ami nem töri fel a lábát zokni nélkül (a habklumpa pl. kidörzsölte, de az túl műanyag is).

Múltkor a Tescoban láttam olyat mint egy felnőtt papucs, csak volt egy kis gumi pántja hátul, de nem vettem meg.

Szandit nem szeretnék bentre rá adni, mert szerintem az is kidörzsölné zokni nélkül, meg olyan kéne amit könnyű föl-le veszegetni.

Ti milyet használtok?


2013. júl. 9. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Áh köszi, pont ilyesmire gondoltam, csak kisfiúnak :)
2013. júl. 9. 17:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt egy fiús:

[link]

2013. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)!
2013. júl. 9. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
2 évesen az én lányom sima papucsot hordott és imádta! :) Azóta is mindenféle papucsa volt már. Most 3 éves. :) Itthon télen is az van a lábán, csak zoknival. Mamuszt már egyáltalán nem viseli meg a lábán 5 percnél tovább.
2013. júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És hol vettél neki sima papucsot? Mert én szoktam nézegetni, de nem nagyon láttam még ilyen kicsiket, csak ezeket a klumpákat, az meg van neki, de azt nem szeretjük.

Mondjuk már 23-asban talán több helyen lesz már.

2013. júl. 10. 09:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi kaptuk őket. Mármint a papucsokat. Nem tudom hol vették. :/ De a neten, ha körülnézel, biztos találsz. Nekünk volt 21-es, 22-es, 23-as, most kell 24-es. :)
2013. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, inkább boltban vennék, mert a kisfiamnak magas a lábfeje, és nem tudom, hogy mekkorába fér bele.

Majd körülnézek.

2013. júl. 10. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!