Nikoletta 23 kérdése:

Hol vehetnék az óvodára ruhákat, szabadidőruha együttest?

Figyelt kérdés

Budapesten lakunk.1 hónap és kezdődik az óvoda.4 éves csajszimra vennék szabadidő ruha együttest.

Hol éri megvenni? Többet vennék.

Legyen kényelmes és kislányos,hogy a csajszinak is tetsszen.

Még javában nyár van és nehéz most beszerezni de nem akarom egyszerre,így hátha pénztárca barátabban jövök ki belőle. Ha valaki tud segíteni azt köszönöm.Akár jót használtan is vennék magánszemélytől!


2013. júl. 24. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a kisfiamnak is és a kislányomnak is a H&M-ben szoktam vásárolni, a minőséggel és az árral is elégedett vagyok.


Üdv

2013. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Miert akarsz ra melegitöt adni? Enyem is most kezdi az ovit de egyetlen melegitöt sem adok ra. Leggonsnel jobb dolog nincs is a vilagon. 1 leggins +polo+pamut kisruha es kenyelmes es csini.
2013. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem el a vásárlást a Tesco-ba. 590Ft-ért vettem a fiaknak pólókat, hosszú újú pólókat, 390-ért fehér pólót torna órára. 1100Ft-volt a melegítő felső, vagy akár pulcsinak is használható, 1000 a melegítő nadrág, de volt 700Ft-ért is.

Szeptember elején már a Kínaikban is lehet elég jó minőségű és árú cuccokat venni. A turissal az a gond,hogy még mindig a nyári cuccok vannak.

Nálunk télire az ovónők kérték hogy a lányok harisnya+kisszoknya legyenek, fiúk harisnya+rövidnadrág, nagy beruházás így nem kellett, de kintre hosszú gatyákat, pulcsikat nagyobb áruházakban akciósan megveheted. Szánj rá egy napot és nézzél szét. Sokszor a turiban nem kapod meg annyiért mint egy szupermarketben, és a minőségük sem túl gagyi

2013. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem veszek melegitött egyátalán a lányomnak ,az oviba vászon nadrág ,rövid nadrág ,polo,kisruha lesz bent az oviba .
2013. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!