Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti mivel mossátok az újszülött...

Ti mivel mossátok az újszülött babátok ruháit?

Figyelt kérdés
Nekem nem jön ki sehogy a büfifolt, sőt besárgul. Próbáltam vanisht de attól meg az egész ruha (fehérek) besárgultak. Hypot, domestost, dm-es textilfehérítőt, mosószódát de egyik sem használt. :- ( kidobni meg sajnálom a több ezer forintos ruhákat meg a textilpelusokat.
2013. aug. 31. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
én domestosba áztatom a fehér rucikat, legalább fél napot hagyom állni.Aztán úgy ahogy van kiveszem és beteszem a mosógépbe.
2013. aug. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Èn a tomi babyt használom ès imádom.A besárgult ruhákat ujjá varázsolja.Gyönyörűen mos ès kímèletes a pici,finom anyaghoz.A nagyon durva foltokhoz ariel folteltávolítòt vettem.Kèrdező úgy kèpzeld el hogy a 3-4 ève beszáradt vèrfoltot kiszedte.(úgy kaptam vissza egy kistakaròt hogy èkeskedett rajta egy òriás vèrfolt)

Nagyon sokáig elèg ez a kèt mosòszer mert csak a babaruhákhoz használom.Csak ajánlani tudom.Öblitőnek meg silan sensitív(ròzsaszin) nagyon baba illata van.:)

Èn soha nem hipoznam ès domestosoznám a ruhát(legfeljebb domestos fehèritőt)

2013. aug. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ariel kapszulára esküszöm,nálunk ez vállt be mindent ,de tényleg mindent kiszed a ruhából,badyból,pelusból:) (ha nagyon makacsnak ítéltem a foltot, ariel folteltávolító sprayval fújtam egy kicsit rá)van fehérhez színeshez külön, nekem itthon ,domestost,hypot ,fehérítőt soha nem használtam pedig 2 éves a fiam már,és minden kinőtt ruháját eladtam hibátlan állapotban!öblítőnél pedig a lenor sensitiv (fehér)a mi bevált!
2013. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Arielt még nem próbáltam, de azt hiszem ma beszerzem és használom. Köszi mégegyszer!
2013. szept. 2. 08:07
 5/5 Vivien 00 válasza:
Én Tomi active baby-t azt hiszem így hívják és mellé coccolino sensitive babáknak való öblítőt... isteni az illata imádom + mellé bababőr illat a legjobb párosítás <3
2013. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!