Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogy érdemes kipakolni bababör...

Hogy érdemes kipakolni bababörzén a ruhákat?

Figyelt kérdés
Most megyek először bababörzére, mert szeretném eladni a lányaim kinőtt holmijait. Viszont nem tudom, hogy érdemes kipakolni a ruhákat, méret szerint, vagy típus szerint és méret szerint növekvőben, mondjuk, vagy hogy érdemes? Köszönöm előre is.
2013. szept. 27. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem méret és típus szerint, a legkisebb legyen felül.
2013. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen méret szerint. Ha nagyobb helyed van, akkor egymás mellé a méreteket, ha nincs, akkor úgy, ahogy az előző válaszoló írta.

Ha esetleg van használtabb, akkor azt egy nagy dobozba belepakolni, és ráírni, hogy mind 100 Ft/db, vagy amennyit gondolsz érte.

2013. szept. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen úgy csináld meg az asztalodat hogy az feltűnő legyen.

Mindenki el akar ott adni úgyhogy ki kell tűnnöd valahogy.


Színes szalagokkal-lufikkal pl.

Szépen pakold ki a ruhákat méretek szerint különválogatva. És nagy betűkkel írd ki mennyibe kerül.


Ez már vonzani fogja az embereket.

Én pl. soha nem megyek oda egyesével minden eladóhoz megnézni a termékeit. Csak szemezgetek az asztalok közt és ha egyiken megakad a szemem valami miatt ( feltűnőség!) akkor megyek csak oda.

Az ár feltüntetése amúgy sokat dob a latba.


Vagy méret szerint rakd a ruhákat, vagy ár szerint.

2013. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!