Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mekkora egy 62-es téli overál?

Mekkora egy 62-es téli overál?

Figyelt kérdés
November végén születik a kislányunk. Örököltünk egy rokon kislánytól egy téli overált. 18 hónap van beleírva méretként, de a kislányra 1 évesen már nagyon kicsi. De szerintem meg egy újszülött elveszik benne. Anyósom szerint pont jó lesz, hisz ugye jól alá is kell öltöztetni. Anyukám szerint is nagy, de tesóm szerint meg jó lesz. Szóval tiszta tanácstalan vagyok, hogy vegyünk-e másikat. 62-es méretet tanácsoltak régebben, hogy akkorát vegyünk. Azoknak mekkora a mérete? Ujja, lába, teljes hossza? Kezes-lábas overálról van szó, nem zsák. Köszönöm szépen, aki fáradozik miattam!
2013. okt. 3. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A 62-es pont jó lesz szerintem. Az 56-ost tuti kinőné még a tél vége előtt, a 62-es alá valóban lehet öltöztetni.

A 18 hónapos óriási lenne az újszülöttre, még akkor is ha egyévesre kicsi. Az egyéves méret is minimum 80-as. Amit örököltetek, az jó lesz jövő télre!

Az én fiam januárban fog születni, én is 62-est vettem.

2013. okt. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Közben eszembe jutott, hogy ha csak ez hiányzik, akkor azt is csinálhatjátok, hogy ha megszületik, látod mekkora, abban a 3-4 napban mielőtt haza kell vinni, Apukának vagy valakinek csak lesz egy fél órája, és max. vesz egy 62-est.
2013. okt. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

18 hónap???Az nagyon durva..Az én fiam 10 hónapos és már a 68-as ruhák szinte kicsik rá..Valami abban tuti el van írva.

Én azt mondom neked, hogy vegyél egyet.A 62-esben el fog tűnni a gyerek, bármennyire is beöltözteted.A teszveszen lehet kapni nagyon olcsón is, és arra hogy hazavidd a kórházból a babád teljesen jó.(56-os méretet vegyél.)Ez ami van pedig teljesen jó lesz később..decemberben meg januárban is nagyon hideg van..és mikor viszed levegőzni az már pont passzentos lesz!

Könnyű szülést és sok egészséget nektek! :)

2 gyerekes anyuka.

2013. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :-)

Közbe megmértem, ennek az ülepétől a talpáig (zárt): 23 cm, vállától ujja végéig: 33 cm, ülepe és válla közt 40 cm. Szegény szerintem még a hordozóból is kilógna. :-)

2013. okt. 3. 11:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Az az overál szerintem nagyon nagy lenne a kislányodra, azért ő a tél javában még csak pár hónapos lesz.

Viszont szerintem várjatok még a vásárlással. Nézd, nézzétek őket meg, de szerintem várd meg hogy mekkora lesz a babád.

(a 62es szerintem kicsi lesz, mert azért alá is kell picit öltöztetni a babát, 68assal lehet jobban járnátok és akkor remélhetőleg elfér benne még simán egész télen, viszont a 62est nem hiszem hogy egész télen tudnátok hordani vagyis a pici lány)

2013. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én dec. közepén szülök. 56-ost nem mertem megvenni, mert én is úgy véltem, hogy hamar kinőné, és azért valljuk be, annyira nem olcsó, hogy egy hónap után félrerakjuk. 62-es méretet választottam és megbeszéltem magammal, hogy a kórházból haza tudom hozni, még ha el is veszik benne szegényke, aztán ha nagyon nagynak találom, akkor gyors veszek egy kisebbet. :)
2013. okt. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!