Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A next tavalyi kollekcióból...

A next tavalyi kollekcióból lehet rendelni a nextdirect.com oldalról?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
2012/12-es kollekciót még láttam. Igaz, azok pólók voltak, ha jól emlékszem, pulcsi nem tudom van-e még.
2013. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a tavalyi fenn van-e még a honlapon. Ha igen, akkor tudsz rendelni, egyébként a honlapon nem szereplő ruhákon kívül nem tudsz rendelni. Sőt én úgy jártam, hogy elfogyott az overál amit szerettem volna. Egyre jobban fogyott minden méretben, majd egyáltalán nem, de rajta hagyták a honlapon azzal, hogy néhány héten belól lesz. Amikor újra feltették, akkor rendeltem meg.

Én a kislányomat december elejére várom, és minden ruciját onnan rendeltem. Olcsóbb vagy ugyanannyiba kerültek a ruhák, mintha itthon vettem volna újonnan. Csak sokkal szebbek.:)

2013. okt. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!