Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kapott kisruhákkal mit csináltok?

Kapott kisruhákkal mit csináltok?

Figyelt kérdés
Visszaadjátok? Továbbadjátok? Kidobjátok? Valami mást?
2013. okt. 25. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elején letisztáztam hogy kölcsön vagy örökbe kaptuk. Ha örökbe, akkor tovább adtam én is. Ha kölcsön, akkor pedig vissza :)
2013. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha örökbe és már nincs szükség rá,akkor eladom.
2013. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én rákérdeztem, hogy visszaadjam, vagy továbbadhatom-e.

de volt pár olyan darab, amit úgy kaptunk, hogy már az elején tisztáztuk, hogy visszakérik.

2013. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kölcsönruha, akkor lefotózom, hogy kitől mi, és visszaadom majd, az örökbe ruhákat meg úgy kezelem, mint a sajátot.
2013. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lányom ha kapott is akor is kimondotan azért mert neki szánták ,nem kölcsönbe ,igy vagy tovább adtam vagy eladom.
2013. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Velemenyem szerint a pofatlansag teteje mastol kapott ruhat eladni.En is szoktam adni(kapni nem),de amikor meghallottam,hogy a tolunk kapott ruhakat utana eladjak,elegge kiakadtam.Segito szandekkal adom a ruhakat,hogy masnak ne kelljen ismet megvenni,tehat a minimum amit elvarnek,hogy megprobaljak csaladon belul tovabb adni,vagy ha az nem lehetseges,akkor raszoruloknak.Eladni en is tudtam volna,ha akarok.

Szerintem csunya dolog hasznot huzni olyan dologbol,amit valakitol segito szandekkal kapunk.Azota kertem is,hogy ha mar nem kellenek a kisruhak amiket tolunk kaptak,legyenek szivesek belatasuk szerint olyan helyre tovabb adni,ahol szukseg van ra.Az utanpotlast ugyis kapjak tolunk.

Biztos le leszek pontozva,de ez nekem valahogy olyan,mint azok a jotekonysagi gyogyszer es elelem szallitmanyok,amik soha nem ernek el a raszorulokhoz.

2013. okt. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ha valaki nekem adta a ruhákat,akkor már én rendelkezem vele,mintha az enyém lenne! Ha senkinek nem kell az ismerőseim közül,akkor nem fogom őrizgetni,igy is tele a lakás ruhákkal! Kidobni sajnálom és az lenne a bunkóság! Ettől még az is jobb,ha potom pénzért eladom,legalább jót teszek más gyereknek és a szüleinek,hogy olcsón hozzájut ruhákhoz! Én igy gondolom. Nem a pénzszerzés motivál,hanem az,hogy továbbadjam,mert nincs helye! HA egy rászoruló becsengetne,hogy pont ilyen ruhák kellenek neki,akkor persze odaadnám neki,de ilyen még nem történt :) Annyi pénzem nekem sincs,hogy utazgassak gyermekotthonokba!
2013. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!