Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Valami rávasalható fényvisszav...

Valami rávasalható fényvisszaverős anyagot lehet kapni?

Figyelt kérdés
Fiam kabátjára szeretnék venni, rávasalni ilyen anyagot, ha létezik.
2013. nov. 13. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, számtalan helyen. Csak rágugliztam, ezt dobta ki:


[link]

2013. nov. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet. Ha beírod a google-ba hogy "fényvisszaverő szalag" vagy "láthatósági matrica", akkor kidob egy csomót, és hogy hol lehet kapni.

De ha van otthon nektek felesleges láthatósági mellény, vagy a legtöbb nagy üzletben lehet kapni pár száz ft-ért, akkor csak kivágod belőle a fényvisszaverő részt és rávarrod a kabátra.

2013. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jajjj szuperek vagytok!!!!

köszi :) ment a zöld kezecske

2013. nov. 13. 12:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Én az IKEA-ba vettem láthatósági mellényt a 2,5 éves lányomra. Ha jövünk haza a bölcsiből (fél5 fele) már automatikusan rárakom. Sőt, ha sötétedésben indulunk el pl. boltba, akkor is.

Nézzenek hül.ének, nem érdekel. De amennyi agyhalott közlekedik az úton, inkább megelőzöm a bajt és "kivilágítom" a gyereket :)

2013. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az is jó ötlet.

Igazából hamar sötétedik már és mivel fiam van, inkább sötétebb kabátokat kapok rá, így ez jó ötletnek tűnt.

Nem is értem télire miért nem inkább világosabb szín a divat, szívesen vennék fehér kabátot, persze fiúsba, vagy legyen benne sok fehér. A nadrág is sötét :(

2013. nov. 13. 14:03
 6/8 A kérdező kommentje:

Innen néztem ki ezt:

[link]


Igazából van is egy folt a kabátján, így eltűnne és még hasznos is lenne :)

2013. nov. 13. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tegnap vetem a fiamnak si kabátott a lidlben és elég világit,fehér ,neonzöldel ,lehet kapni olyan kabátott ami nem sötét,de egy láthatosági melény sem rosz .
2013. nov. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megnézem majd ezt a kabátot, bár nem a fényvisszaverő miatt, hanem mert kéne egy :) de ha fényvisszaverős akkor még jobb :) köszi.
2013. nov. 14. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!