Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen angol oldalról lehet...

Milyen angol oldalról lehet rendelni babaruhákat és játékokat?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy közvetítő nélkül szeretnék vásárolni. a Next, George, Sportsdirect oldalakat ismerem, tehát ezeken kívül keresek. Tegnap találtam Brights Starts tanulóasztalt egy angol oldalon, kb.7000Ft-ért, ami Mo-n 15000. csak sajnos nem tudtam megrendelni, mivel konkrétan arról az oldalról csak Anglián belül szállítanak. pedig minden jóval olcsóbb volt, mint itt, pelenkák, törlőkendők, fürdetők, Sudocrem, minden szinte féláron. Vmi ilyet keresek.
2013. nov. 19. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ezeket keresem most. Nekem ebayt javasolták még, de én ott nem találtam sem ruhacsomagot, sem olyat, amit Mo-ra szállítanak és megérte volna.
2013. nov. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom,nekem az e-bay vhogy nem jön be, meg nem is igazán igazodom ki rajta.
2013. nov. 19. 13:40
 3/4 anonim válasza:

kicsit keresgéltem ebayen, találtam egy nagyon aranyosat :D

[link]

amúgy 2ezer ft alatt, free shippinggel találtam rugdalózókat, szerintem megéri nézelődni, szerintem nézelődj, tanulj meg "ebayezni", akkor rengeteg hasznos dolgot lehet ott találni :)

2013. nov. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta megtanultam :-) csak az a gond,h nagyon nehéz olyat találni,amit ide is szállítanak. Rátaláltam egy újra,dhgate.com.lesz meg,tökéletes :-)
2013. nov. 30. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!