Hol lehet Budapesten új Disney overált venni?!

Figyelt kérdés
Annyian árulják vaterán, teszveszen, stb., de hol lehet újat kapni, tudja valaki? Előre is köszönöm!
2013. nov. 25. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Külföldről rendelik akik a vaterán árulják.

Baba boltokban láttam, de pl. Thomas overál 16.000ft!

Auschanban vettem micimackós overált, de csak 92 méterig volt, 10.000 Ft volt.

2013. nov. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kínaiban
2013. nov. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

iit kedves kérdező

[link]

2013. nov. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont a minap láttam egy boltot, Szent István körúton, majdnem a Jászainál, "Dizni Mix" a neve, benn nem jártam, de a nevéből adódóan csak disney cuucokat árulnak, ruhákat is.


Magam részéről pedig Disney ruhákat a Sportdirect-ben vettem a lányomnak az Aréna plázában (korábban a külföldi oldalukról rendeltünk, ott kicsit olcsóbb)

2013. nov. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit értesz disney overállon, mármint ez egy márka-e, nekünk is van tréning nadrágunk amibe disney van a cimkében, de ha mint figura érdekel akkor a tescoban láttam Mickey egér volt rajta egész szép nagyban. Újpesti tescoban
2013. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, körülnézek! Konkrétan Marie cicás cuccokat szeretnék, nem is tudom, hogy a kislányom vagy magam miatt, annyira tetszik az a cica! :) Az a baj, hogy nagyon ritka, Minnie egér van inkább mindenhol, meg Micimackó! Köszönöm még egyszer!
2013. nov. 26. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!