Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Tanácsok, vélemények cipő ügyben?

Tanácsok, vélemények cipő ügyben?

Figyelt kérdés
A kisfiam bth 13,5 cm.Kapott egy bakancsot, aminek 14 cm /22-es/a bth.Szerintetek vigyük vissza a boltba és cseréljük nagyobbra, vagy kibírja ezt a telet?Az átmeneti cipőjét, mikor 3 hónappal ezelőtt vettük, akkor a lábacskája 13 cm volt.Három hónap alatt nőtt a lába fél centit.Félek hamar kinőné, meleg ez a bakancs, de pl. lehet, ha szeretnék meleg zoknit ráadni,már nem tudnék.Remélem érthetően írtam le :) Köszönöm a válaszokat.
2013. nov. 26. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Add rá és nézd meg, hol a lábujja. Ne a méreteket nézd, mert az nem mindig egyezik. Minden cipőnek más a formája, máshogy veszi fel a láb alakját. Legyen kb 1cm a cipő és a lábujja között. Ha ez nincs meg, akkor érdemesebb nagyobbra cserélni.
2013. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom megnézni, mert olyan az orra a cipőnek :) én is hajlok a más méretű cipőre,köszönöm a választ
2013. nov. 26. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Hiába akarsz spórolni, nem húzza ki a telet 1 cipővel!

Ha nagy, akkor csúszkál majd benne a lába, nem tartja jól, s csak tönkre megy a lába!

Nyúlnak is a cipők, tágulnak!!!

A nagyobb ha még nyúlik is, lehet kilép majd belőle, nem ég az széltében is nagyobb, nem tartja majd a lábát

2013. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem spórolni akarok, csak olyan nehéz cipőt találni a lábára.Nem szeret próbálni, cirkusz van mindig.Összehúzza a lábujjait, kész rémálom :)A cipőn sosem spórolunk.
2013. nov. 26. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:

A következő méret hány cm lenne?

Nálunk is ez a gond, hogy összehúzza a lábujjait... úgy meg nézhetem, hogy fér be az ujjam a lába és a cipő végébe, mert akár 2 ujjam is befér, aztán meg mégsem.

Én visszavinném azt a cipőt, ha pl nem 15 lenne, hanem 14,5, mert 1cm kell hogy legyen, az a fél cm kevésnek tűnik.


Hogy méred le a belső talphosszt? Madzaggal? Csak érdeklődöm, mert én is kínlódok mekkora legyen a cipő, félek kicsit veszek, vagyis éppen jót, vagy túl nagyot, mert az sem jó.

De ha pici nagyobb egy vastag zoknival jobb, mint egy éppen passzos cipő vékony zoknival. De valószínű kelleni fog majd mégegy cipő nektek is.

2013. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma megvettük a cipőt, 23-ast.Szépen ment benne,így meg van az 1 cm és adhatok rá zoknit.Én mérőszalaggal mérem, nem madzaggal- egyszerűbb szerintem.A másik cipőnél mindig mutogatott a cipő orra felé, ennél nem.
2013. nov. 27. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!