Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Akinek a nagyobbról maradtak...

Akinek a nagyobbról maradtak ruhák, mikor válogattátok ki őket? Mikor hoztátok be?

Figyelt kérdés
20 hetes múltam kiderült, hogy a pocaklakóm is kisfiú. Van már egy 3 évesem, az ő kinőtt ruhái odakint vannak a mellékhelységben dobozokban. Ő szeptemberi volt, öcsi pedig júniusi lesz. Elgondolkodtam, mikor hozzam be és válogassam át őket, hogy még mivel kell kipótolni a ruhatárat. Ti hogyan csináltátok? Mosni vasalni nem akarok, egyelőre csak szortírozni.
2014. febr. 9. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én lányom 3,5 éves volt, mikor jött a kistesó, azonos nemüek.

Nekem a 32.héttől ondták folyamatosan, hogy bármikor beindulhat a szülés, különböző okok miatt. De így is csak 35 hetesen pakolásztam ki a babaruhákat.

2014. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elkezdheted. Én már nem emlékszem, hogy pontosan mikor kezdtem, de az biztos, hogy hipp-hopp eltelik az idő. Nekem már méretileg nagyjából sorban voltak elrakva, ráadásul az egyik fiam augusztusi, míg a másik szeptemberben született, így még azzal sem volt nagyon gond, hogy az évszaknak megfelelő legyen. De így is elég volt elkészülni a másik mellett.
2014. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Méret szerint raktam el őket.

30.héten elkezdtem szortirozni,és beszerezni ami még kellhet,kb 2 hónapos koráig.

Utána is kb 2 havonta szedtem elő a nagyról maradtakat.

2014. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!