Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mikortól, hány foktól nem...

Mikortól, hány foktól nem adtok a babátokra téli overált?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos a babám,most még overált adok rá és betakarom egy vastagabb pléddel.De lassan itt a tavasz és nem tudom,hogy mikor nem kell már az overál,vagy hogy hogyan öltöztessem majd,hogy azért ne fázzon.első babás anyuka vagyok.
2014. febr. 18. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt figyeld meg, hogy Te hogy öltözöl. A babákat egy kicsit jobban fel kell öltöztetni, mert nem mozognak. Ha már nem veszel vékonyabb télikabátot se, rá sem kell adni overált. Egyébként babafüggő is, hogy mennyire fázós, de az általános szabály, hogy plusz egy réteg kell rá, mint az anyukára.
2014. febr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

10 fok felett már nem kell az overál, de azt vedd figyelembe, hogy ő még nem mozog úgy, mint pl. egy 4 éves, szóval + egy réteg kell rá.

De ha van vékonyabb overálja olyan poláros-szörös az is elég rá és egy vékony pléd!

2014. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nagyon fázós vagyok,itthon 24 fokban vastag pulcsi van rajtam, a babám meg olyan mint az apja,állandóan melegük van.Ha én nem fázok kint tavaszi kabátban,akkor gondolom a kicsi sem fog overál nélkül fázni.Vannak vastagabb kantáros nadrágjai, ha ezt adok rá harisnyával,pulcsival,vastag és bélelt kötött kardigánnal és persze kocsicipővel, akkor gondolom csak nem fog fázni 10-15 fokban?Ja és persze betakarom pléddel is.
2014. febr. 18. 13:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Mikor hazaértek és levetközteted nézd meg hogy a lába meg úgy egyáltalán a teste milyen meleg, hideg.

Én ilyen időben már vékonyabb overállt adtam a fiamra, nem a kályhamelegnek mondottat.

Én azt mondom amíg téikabátot hordasz addig a gyerekre is adj overált, amikor már te is váltasz egy tavaszi kabátra, vékonyabb cipőre, akkor a gyereket se öltöztesd úgy mint télen.

2014. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!