Áprilisban lesz 1 éves a lányom, milyen cipőt vegyek majd neki? Milyen szempontok alapján válasszak? Mikortól kell egyáltalán?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Én az Elefanten cipőket javaslom.Nekem abban tanult meg a kisfiam járni.

[link]

2014. febr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Puha legyen a talpa, tartsa a bokáját. De csak akkor kell, ha már az utcán is járni fog. A legjobb nekik ha mezítláb, zokniban tanulnak meg járni.
2014. febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A babakocsiba akkor elég lesz még neki egy sima kocsicipő?
2014. febr. 20. 10:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Én akkor vettem a fiamnak cipőt, ami szandál volt, mert nyáron volt, mikor már lépkedett a lakásban párat.

Elephantent vettem én is a Deichmannban.

Milyen szempotok?

Jól hajló talp, némelyik olyan brutál kemény.....

a sarkánál legyen megerősítés, szóval ne olyan plötty vászon. fogja a bokáját.

Ne legyen benne semmi extra pl lúdtalp ilyesmi betét, nincs még szüksége rá.

Ha lehet bőr a legjobb.

Ne vegyél jóval nagyobbat, de készülj, hogy 2-3 hét után vehetsz másikat :)

2014. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

A kocsicipő jó a babakocsiba, ha még nem rakod le lépkedni, de ha már lépked az utcán, akkor kell normális cipő.

2014. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem lépeget, addig semmilyet. Utána puhatalpút, ezt a bőr "papucs-szerűt", olyan mintha mezítláb lenne, de a talpát mégis védi a kavicsoktól, és nem is csúszik pl parkettán.

[link]


ha sokat megy majd természetellenesen sima, kemény felületen (aszfalt, beton, járólap), akkor kell a rendes cipő alakú cipő, de olyan aminek szintén puha a talpa. Ha egy kézzel simán meg tudod úgy hajlítani, hogy az orra és a sarka majdnem összeér, az a jó.


Lehet hogy csak 14-15 hónaposan indul el, addig felesleges megvenni a cipőt, ilyenkor 1-2 hónap alatt is simán nő egy -egy számot a lábuk.

2014. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!