Amerikai ruha méretezés? Vásároltatok már ebayről?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni a fiamnak egy felsőt az ebayről, de ott tök másképp vannak a méretezések. Most 21 hós a fiam rá vajon jó lenne a 2T méret? Úgy olvasom a 2T az 2 évesre van. Szóval remélem nem lesz kicsi. A 3T meg 3 évesre van, gondolom az nagy lenne talán még nyáron is. Bár nagyobb a fiam az átlagnál.

2014. febr. 28. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább 3T

Kor-ig vannak, vagyis a 2T 2 éves korig jó.

Pont ki is nőnél nyárra a pólót.

Inkább a 3T vedd

2014. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

USAban elek, es vasaroltam mar eBayrol ruhat, de kizarolag olyat, amit mas boltban mar felprobaltam csak olcsobbat kerestem es altalaban az eBay (meg postakoltseggel egyutt is) olcsobb.


Mondjuk a gyerekruha gondolom nem nagy tetel, de egy komolyabb osszeget nem koltenek ra, foleg, hogy a picik nonek mint a gomba es csak par honapig hordjak, mig mi felnottek akar evekig is nyuzunk egy jobb darabot.


Szerintem inkabb a nagyobbat vedd, biztos ami biztos.

2014. márc. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a nagyobbat kellene venni. Néha szoktam találni a teszveszen Amerikában vásárolt ruhákat, és nagyon sűrűn látom, hogy az eladók külön kiemelik hogy Amerikából való, de a kisebb méretezés miatt egy évvel fiatalabb gyerekre javasolják.

Ezért gondolom.

2014. márc. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!! Mindenkinek ment a zöld kezecske :)

Akkor inkább a 3T lesz a jó.

Az a baj, hogy mindenhol azt írják, hogy a 2T az 2 évesre jó, szóval inkább erre voltam kiváncsi, hogy az 2 évesig jó vajon?

Nem baj az sem ha belenő, de kicsi ne legyen semmiképp, úgy elég drága lenne.

Igazából nem szoktam gyerekruhát ebayen venni, inkább vatera, bababörzék, turik. Csak egy olyan mintájút (mesefigurás) kerestem amit sehol nem találtam, ebayen meg van dögivel.

2014. márc. 1. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!