Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Márkás ruhákat kedvelő babák/g...

Márkás ruhákat kedvelő babák/gyerekek anyukái válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Van itt ilyen anyuka, aki szereti a márkás baba-és gyerekruhákat? Hol veszitek őket? (aukciós oldalak, apród stb.-n kívül) Vidéki városban élek, itt megvan egy-két hely,ahol olcsóbban szoktam kifogni, de pesten, vagy valami webáruházat ajánlanátok? S.oliver, Esprit Hilfiger, Mexx, Tom Tailor, Kenvelo stb. márkákra gondolok.

Kérem a negatív hozzászólásokat illetve a nem veszek ilyesmit válaszokat mellőzzétek,nem erre irányul a kérdésem :)


2014. márc. 5. 11:46
 1/10 Lienah ***** válasza:

Háda, Cream Angol használtruha üzlet, Outlet-ek stb...

A legtöbb helyen van "vadi új", nyilván azt veszem/vesszük...

2014. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a biatorbágyi outletben esetleg vannak ilyenek?
2014. márc. 5. 12:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Biatorbágyon az Okaidiben, a Benettonban meg a Tom Tailorban biztosan szoktak gyerekruhák lenni, de éppen azt kell venni, ami van. Netről meg next és gap.
2014. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Netről Next :) 20 euró felett ingyen kiszállítja a futár 2-3 nap alatt. Espritet is lehet venni webshopból, meg Marks and Spencert is, ha azt szereted, mondjuk ott húzós a szállítási díj. De Ebay is megoldás, ott is sok márkás cucc van, új és használt is.
2014. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nalunk van Mexx,S.Oliver,Benetton gyerkbolt.Regebben mindegyikbol vasaroltam,mostanaban ezek kozul kizarolag a Benettonra szavazok.Minosegben es stilusban ezzel vagyok a legelegedettebb,a Mexx-et minosegileg joval hatrebb rangsorolnam.Ezek mondjuk nalunk fix arasak,esetleg outlet-ben lehet olcsobban talalni elozo evi darabokat.Tobbnyire van nemzetkozi e-shop-juk is.

Van 2-3 olyan gyerekbolt is, ahol vegyesen forgalmaznak vilagmarkakat(Lee,Armani,Ralph Lauren,DKNY, Levi's stb) onnan is szoktam vasarolni,de inkabb learazasok alkalmaval.

Mivel nalunk ez mind megtalalhato varoson belul,ezen kivul csak aukcios oldalakrol rendelek(GoldenBrands,BrandsGalaxy stb,gondolom van magyarorszagi megfelelojuk is)

A tobbi ruhat pedig sport markaboltokbol veszem,vagy azok e-shop-jarol( pl intersport e-shop).A fiam az utobbi idoben jobban szeret sportosan oltozkodni(8 eves), mar inkabb az o akarata ervenyesul,igy a jelenlegi ruhatara tulnyomoreszt adidas,nike,puma ruhakbol all.

Hadarol nem tudok nyilatkozni,nalunk ilyenek nincsenek.

2014. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1, háda

2, vatera, apród


3, kiárusítás, akció

pl. babyclub ruhákat leárazáskor érdemes venni a c&a üzletekben... persze pont méretet nem kaptam még, de előre tudtam vásárolni :)

2014. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Ezek olyan márkák, amiket leginkább csak márkaboltban lehet venni. Ha ennél olcsóbban keresed, akkor járj be rendszeresen, figyeld a kiárusításokat. És persze az outletek, na meg a net. Használd az árgépet és hasonló ár összehasonlító oldalakat.
2014. márc. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Amúgy kérdező, mi néha Ausztriába járunk ki, amikor nagy akciók vannak és nagyon jó dolgokat lehet kifogni.

De keresek az eBay-en is, néha több anyukával rendelünk és akkor a postaköltség is eloszlik, de ez van a többi külföldi webshopok esetében is.

Beszoktam nézni jobb turkálókban, párszor ott is kifogtam jó darabokat.

2014. márc. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a turkálókat javaslom. Tele van márkás ruhákkal.
2014. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én első körben Háda, aztán GAP.eu végül nextdirect. A GAP 50 € felett a Next 20 felett hozza ingyen haza.
2014. márc. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!