Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol adjátok el a babaruhákat?

Hol adjátok el a babaruhákat?

Figyelt kérdés
Kisfiam kinőtt ruháit szeretném eladni, 74-es méret, de a vaterán, teszveszen nem viszik. Apródon, jófogáson érdemes hirdetni?
2014. márc. 25. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Apródon hirdetem.Már adtam is el.Ruhákat,kis cipőt,babakocsit.

Szerintem érdemes,oda feltenni. :)

2014. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bababörze nincs a környéketeken? Ha meg tudják nézni, jobban viszik ill. ott darabonként is el lehet adni, nem csak csomagban.
2014. márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az apród nem számol jutalékot meg feltöltési díjat, már emiatt is jobb. Én a kinőtt babaholmikat odaadom olyanoknak akiknek szükségük van rá. nem vagyunk eleresztve, de olyan sokat nem adnak a ruhákért hogy erölködjek vele, így viszont örömet szerzek valakinek.
2014. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

facebook csoportok.

szerintem ott a legkelendőbb minden. (tapasztalataim szerint)


A bababörzéket nem is nézem akkor inkább már megveszem újonnan ugyan olyan áron a boltban.

Az apródot a jófogást és társaikat pedig egyáltalán nem nézem, maga a nézegetése is sokkal rosszabb mint a közösségi oldalaké. Ott csak lapozok lapozok és rendesen látom a képet, nem feltétlenül kell mindig kinagyítani.

2014. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6 gyerekes Anyaként nagyon sok köszönettel tartozom azoknak, akiktől eddig ruhákat kaptunk(volt rá példa, hogy ismeretlenül is), iszonyú nagy segítség. Saját terményekkel, amivel csak tudom meg szoktam köszönni, bár az ilyen típusú emberek nem várnak semmit sem cserébe.
2014. márc. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint olyan telített a "piac",hogy szinte alig lehet vmit eladni Vaterán,Teszen,Facebokon vagy akár az apródon,jófogáson.

Én bárhol próbálok eladni,már alig megy,pedig sokszor újszerű vagy címkés is van és már bőven ezer alatt/db. Csomagban még kevesebb/db áron. Én felteszem mindenhova,de vásárolni csak vaterán vásárolok. Én becsületesnek érzem magam,le is tudnak ellenőrizni,viszont ahol nem lehet ezt megtenni,ott már vágtak át. Így bizalmatlan lettem...

2014. márc. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ÍA józsefvárosi pioacon
2014. ápr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Facebook csoportok ! Elég elterjedt lett , és hamar el is viszik.
2014. ápr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!