Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Azoktól az anyukáktól kérdezem...

Azoktól az anyukáktól kérdezem, akik eladják a kinőtt gyerekruhákat: Ti kivasaljátok a ruhákat fényképezés előtt?

Figyelt kérdés

Szívesen szemezgetek mostanában a közösségi oldal különböző csoportjaiban, sokszor tök jó ruhákat tudok kifogni a kislányomnak.

Ugyanakkor szomorúan tapasztalom, hogy mostanában elég sokan fotóznak úgy, hogy a ruha igénytelenül gyűrött, mintha a kutya alól húzták volna elő. Arról már ne is beszéljünk, hogy pont a konyhakőre fektetik egyesek a ruhaneműt. Egyáltalán nem vonzó számomra így, míg lehet, hogy ugyanaz a ruha megkapná a szemem, ha vállalható módon, valamennyire ki lenne vasalva. Gyerekek! Hol az igényesség?


2014. ápr. 2. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Tudod ki vasalgatja az eladandó ruhákat. Megszárítom és kész. Nem borzasztóan gyűrött, de eszembe sem jut vasalgatni őket. Attól még, hogy nem tükörsima, ugyanaz a ruha, ha neked nem tetszik nem veszed meg. Megveszi más, aki nem ennyire "igényes" (vagy inkább kötözködő). Az meg, hogy valaki a padlón fényképezi, mert esetleg ott van hely, hát istenem. Valószínűleg nem mocsok van alatta, ugye?
2014. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Most kezdtem eladogatni a ruhákat, mindig kimosom, kivasalom, ágyon fotózok. Sajnos kaptam már úgy ruhát ismerőstől, hogy koszos volt, persze én minden ruhát kimosok első használat előtt, de attól még igénytelennek tartom valakinek eladni/ajándékozni a gyerekruhát, úgy hogy foltos vagy szagos. Én még azt a kisruhát is kimostam eladás előtt, ami soha nem volt a lányomon. Olyat amit a kövön fotóznak nem venném meg.
2014. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

1. vagyok. Ja és én mindig asztalon fényképezek, de láttam már kövön fotózott ruhát és az a kő láthatóan tisztább volt, mint sok helyen az asztal.

2. válaszoló. Azért ne tegyük már egy szintre a mosott, de nem vasalt és a büdös, koszos ruhát. Nagyon nem egy a kettő, gondolom Te is tudod.

2014. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát, én egyre több olyan képet látok, ahol igenis igénytelenül gyűrött a ruha. Hányadék. Nem vagyok kötözködő típus, és nem várom el, hogy élére vasalva kapjam a ruhát, de ezért azért meg van a véleményem arról az eladóról, aki a 10-12 eladó kis ruhácskán nem tud végigszántani egy vasalóval. Max negyed óra.
2014. ápr. 2. 16:45
 5/14 A kérdező kommentje:

Most gyorsan lementettem egyet találomra. Ez még egy jobbik eset.

Nekem senki ne mondja, hogy ez vonzó egy vevő számára!


[link]

2014. ápr. 2. 16:51
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Tudom, hogy nem egy a kettő. De ezt én is megteszem, nem sok ideig tart, én is csak ilyen ruhát veszek. Rossz tapasztalat miatt csak szépen fotózott rendes ruhát veszek. Sajnos egy-egy gyűrődésbe néhány leleményes eladó klassszul el tud rejteni apró (valószínűleg) alma foltot hála a megfelelő fényviszonyoknak meg a vevő rossz szemének. Egy barátnőm vett így ruhát, hogy a képen nem látszott az apró folt. Persze mindenki úgy ad el ruhát, ahogy akar, aztán vagy megveszik vagy nem.
2014. ápr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért tiszteljük már meg egymást azzal, hogy nem gyűrött ruhát adunk át...
2014. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

utolsó, ha postázni kell, hiába vasalná ki, mert ahogy kezelik a csomagokat, ugyan úgy összegyűrődne.


Lehet, hogy 3 gyerek közt nincs ideje, hogy negyed óra alatt átszaladjon rajta. Engem ez egyáltalán nem zavar, ígyis-úgyis mosok-vasalok mindent, innentől kezdve meg tökmind1...

2014. ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az amit linkeden néztem az tényleg gyüröt valoszinü ráültek ,mert egy mosott és szépen kiteregetett ruha nem ilyen gyüröt.
2014. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
vagy zsákban volt tárolva, szekrény alján, ágyneműtartóban...
2014. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!