Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Adhatok az 5 éves lányomra...

Adhatok az 5 éves lányomra szoknyához pamut harisnyát ilyen melegben?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ebben a melegben pamut harisnyában szerintem nem érezné túl jól magát. Ilyenkor valami vékony, szellős, nem túl tapadós ruha kell.
2014. máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

oh hát persze, és biztos ami biztos a télikabátot is tedd be egy zacsiba, és vidd magaddal..

Itt mindig az az 1. kérdés, hogy te most ebben a melegben felvennél pamut harisnyát??

2014. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
De mi a fenének?
2014. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne adj rá harisnyát, ha fázik a talpacskája, akkor egy vékonyabb zoknit.
2014. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, ki hova valósi, de itt Bp-en (1. kerület) kifejezetten hideg van az épületekben+utcán. Reggel majdnem megfagytam szoknya+topban a megállóban.
2014. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát igen nem mindegy ,hogy milyen meleg van? Mert nálunk tegnap nagyon fülledt meleg volt, de most elég hűvös, borult az idő, én is pulcsiban, hosszú nadrágban vagyok, ráadásul nagyon esőre áll az idő, szóval kifejtenéd,hogy milyen meleg az az "ilyen meleg?"
2014. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én leggingset adtam ma kislányomra egy ruhához.se nem volt melege senem fázott.
2014. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy benne biztos, hogy a nap folyamán hogyan változik az idõ, és a reggel egy kicsit hüvösebb, akkor adj rá egy 3/4-es v. Hosszúszárú leggings-et, amit napközben bármikor Le tud venni. Így a lábán maradhat a zokni is, és a szoknya is, ha úgy adódik.
2014. jún. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hápamut inap jöttem haza munkából , és ahogy ülök a villamoson az egyik megállóhelyen egy 25 év körüli nő szállt fel a kislányával. A gyermekén egyrészes nyári ruhácska volt, de a lábán az a hagyományos pamit fehér bordás harisnyanadrág. Pont velem szemben ültek

le,és én azon csodálkoztam, hogyhogy nem panaszkodik az a kb. 3 éves gyerek az anyjának, hogy nagyon melege van.Kint volt 25 fok, a villamoson legalább 30 fok.Mondjuk a szél is fújt egy picit, de akkor is nagyon meleg volt. Szóval kedves kérdező, a válaszom :NEM!

2014. jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!