Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Első cipőnek vajon ez jó lesz?

Első cipőnek vajon ez jó lesz?

Figyelt kérdés

Deichmann-ba nézegettem ezeket a Bobbyshoes márkájú cipőket.

Nekem elég stabilnak tűnik fogásra. Vajon a bokát is rendesen tartja?

Voltunk ortopédtusnál (nálunk 3× kell menni 1 éves kora előtt) és azt mondta a doki, hogy nincs semmi probléma a lábfejével, a bokája is olyan, amilyennek lennie kell.

Tehát speciális cipőre nincs szüksége a lányomnak.


Vélemény a márkáról?


2014. júl. 18. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó kis cipők, de első cipőnek én nagyon merevnek tartom.

Fiamnak a legelső cipője pediped originals volt. Abban tanult meg stabilan sétálni, később vettünk neki bobbi shoest is.

2014. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első cipőnek én még nem venném. Később, amikor már megtanult járni semmi gond vele, de elsőnek nem ilyet vennék. Nekünk Elefanten és D.D. Step volt.
2014. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egészséges lábra tökéletesen jó.
2014. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a baj velük, műbőr ami 4000ft-ba kerül, ami meg belül bőr, kívül műbőr 6000ft, s 7000 Ft a D.d. Szép, ami full bőr!


A műbört nehéz tisztítani, elesik benne lejön a műbőr, bele izzad, zokni nelkül feltöri a lábát. Inkább d.d. Step, vagy elefanten.

2014. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tökéletes ,nekem tetszenek.nem drága .
2014. júl. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!