Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mikor lassul le a növekedés?...

Mikor lassul le a növekedés? Melyik az a méret amire már érdemes költeni?

Figyelt kérdés
A fiam 6hetes és eddig csak használt ruhái voltak/vannak de a férjem említette hogy szeretne már új ruhákat a picinek, de én nem szeretnék venni x ezer ft-ért valamit amit 1-2x visel majd. melyik méretből lehet venni újat, amit azért tovább is hordhat? köszi.
2014. szept. 26. 06:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 74-80-asnál kb. Az én fiam a 68-ast pl. gyakorlatilag átugrotta, viszont most 8 hós, 2-3 hónapja 74-est hord, meg kisebb 80-ast, és szerintem a telet ki is húzzuk 80-assal.
2014. szept. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szeritnem amikor már tényleg tovább jó első időszak az a 2-3 éves kor, mert valóban lassabban nőnek. A méretezés is így van, hogy 2-3 éves, és úgy látom valóban így is lesz. Ami ilyen méret már 2 éves kora előtt ráadtam, picit ugyan nagyobb volt, de nem vészes, legfeljebb az ujját felhajtottam a pulcsinak, de úgy gondolom azért valóban 3 évesig jó lesz.

De az 1-1,5 is hasonló ott sem pár hétig lesz jó hanem valóban azért nagyjából fél évig is.

2014. szept. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lányom most 4 éves évente 10cm nő tehát egy szezont vagy 2 szezont is kibir egy méretel de attol függ hol veszem a ruhát .amugy lehet olcson is venni új ruhát és nem csak turiban .
2014. szept. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Először 1 éves kora körül lassult le a növekedés, akkor 80-86-os ruhákat hordott, így ezeket tudta tovább használni.
2014. szept. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74-80as ruhákba jó befektetni inkább egy bundazsákba a tél miatt hogy tudj vele babakocsizni.abba meg úgyse látja senki mi van alatta.mi a 62est ugrottuk át féléves a babóm s 1 hónapja 74eseket hord
2014. szept. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7honapos a fiam.most 74es ruhakat hord.osste se merem szamolni mennyit koltottunk ruhakra mar....:-(es mar 4*csereltunk neki ruhatarat.(oszre telre meg nem igazan vasaroltunk be) remelem most itt megall egy kicsit.56bol en is turisat vettem.mert nagyra tippeltek azt mondtak h 62es rucikkal fogunk inditani.hat szerencse h mar akkor mukodtek az osztoneim es vettem 56ost.mert meg az is logott raja.:-)
2014. szept. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam 1 éves koráig eljutott a 80-as méretig, a 86-ost már majdnem 1 évig hordta, ezután úgy látom évente váltanak méretet.
2014. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom három éves óvodás, de még bőven jók rá a 86- os ruhák többsége, illetve azok is, amik úgy vannak a címke szerint, hogy 1- 1,5 évesnek.Főleg a pólóknál, pulóvereknél, kabátnál látszik, hogy jóval továbbtudja viselni, de szoknyát, nadrágot is használ még ebben a méretben. Pedig nem extra alacsony,az oviban nem lóg ki a sorból. Érdekes, hogy van neki 98-as felsője is, azoknak visszavarrtm az ujját, és teljesen jó rá az is.
2014. szept. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6 hós a fiam, jelenleg 80-86-os ruhákat hord, ezt a méretet hordtuk eddig a legtovább. Talán lassul egy kicsit a növekedése is. Lányom 7 éves, jelenleg 134-140-es ruhákat hord. Nála a 110-es mérettől már érdemes volt befektetni a ruhákba. Nagyobbik fiam 4 éves, 1101-116-os méret kell neki. Nála a 98-104 -es méretet nagyon kihasználtuk.
2014. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, természetesen 110-116 méret akart lenni.
2014. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!