Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol tudnék a 2 éves fiamra...

Hol tudnék a 2 éves fiamra esőkabátot vásárolni?

Figyelt kérdés
Valami egyszerű lenne jó, amit csak ráadok a felöltöztetett gyerekre (akár ősszel, akár tavasszal/nyáron is) ha épp esős az idő. Bölcsibe sétakor, mert amúgy ha esik, nem szoktunk sétálgatni :)
2014. okt. 6. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl kínaiban.
2014. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is kínaiban vettem a kétéves fiamnak,kicsit nagyocska,de felhajtottam az ujját és így tökéletesen megfelel a célnak. :)
2014. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Brendon.
2014. okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az ötletet! Azért sem jutott az eszembe, mert itt a környéken ruhás kínai nincs, de utána járok, mert már nagyon jó lenne egy esőkabát!
2014. okt. 6. 13:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Én turiban vettem, ott is érdemes körülnézni. Nekem is ilyen volt gyerekkoromban, olyan mint egy poncsó és össze lehet patentolni oldalt, mintha ujja lenne. Én mondjuk gyerekként utáltam, de nagyon praktikus, mert nem kell úgymond ráadni a gyerekre, csak áthúzod a fején.
2014. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Háda, kínai, Hervis.
2014. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Bementem egy ruhás kínaiba és kaptam is nagyon tuti piros autós esőkabátkát a fiamnak! Ezer köszönet az ötletért!
2014. okt. 8. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!