Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Még nem volt használt cipője...

Még nem volt használt cipője a kislányomnak, idén vettem először. Lesz vmi "baja" tőlük?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
En pont azert nem veszek hasznalt cipot mert nem tudhatom, h elotte ki es hogy taposta ki. Nem akarom, h ezert legyen mondjuk ludtalpas a gyerekem v barmi gerincproblemaja legyen mert nem a megfelelo helyen tamasztotta ala a cipo (mert mas pont ott taposta le).
2014. nov. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

a gyerekek nem tudnak cipőt "kitaposni" mert kinövik

egy cipő kb egy évszak, az max 3 hónap, köv. évben már másik kell


szerintem olyanokra kell figyelni, harántemeltet csak ritkán ráadni, otthon zokniban legyen stb

2014. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell idézőjelbe tenni, lehet tőle baja.
2014. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez túl van aggódva egy kicsit, mai fogalmaink szerint abszolút nem megfelelő cipőkben jártunk pici korunkban és olyan lábboltozatom lett mégis, hogy csuda. Persze sokat mezitlábaztunk. Emiatt ne aggódj szerintem.
2014. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha láthatóan be van már járva, akkor nem szerencsés abban járnia, max a kocsiban add inkább csak rá.

Függ a gyerek korától is, a cipőtől is, a használattól is.

Lehet neki rossz is, de ez nem törvényszerű, főleg ha alig hordott láthatóan jó állapotú, nem kitaposott cipő.

2014. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, igen, de nem feltetlenul lesz.

Velemenyem szerint cipot es fehernemut soha nem szabad hasznaltat venni. Se gyereknek, se felnottnek

2014. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
ja és otthon tartsd minél többet mezítláb/zokniban.
2014. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7%
Én csak örökölt cipőben jártam, lett is lúdtalpam meg gerincproblémám.
2014. nov. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 piroska és a farkas ***** válasza:
23%
Minden ruhadarabbol jo a használt egy kisgyereknek, KIVÉVE a cipő! ha anyagi okokbol vetted, probálj máson sporolni, de ezen ne.
2014. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

hacsak nem egy két alkalommal hordott cipő volt akkor azért ki van taposva. Ne úgy értsd, mint egy felnőtt sportcipőt, hanem hogy ráidomult a lábára. Szerintem te is ha belelépsz más cipőjébe mégha nem is hordta sokat érzed, hogy már megvannak a lábujjak nyomai stb.

Baja nem feltétlenül lesz, de inkább vegyél használt ruhát, játékot de ezen ne sporolj, ha valami bajt okoz, akkor jó drága lesz korrigálni. A talp nagyon fontos, azon áll az egész test, kihat a gerincre szóval én nem vennék használtat. Ha kapnék egyet ami kb 2-szer volt valakin akkor az más, de pénzt nem adnék egy használtért, inkább hozzáteszek még és újat veszek. Én sem hordok használt cipőt, ruhát persze igen :)

Nem tudhatod aki hordta, milyen lábú volt, lehet bedőlt a bokája, lehet lúdtalpas, vagy egyéb más gond.

2014. nov. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!