Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miskolcon tudtok valahol jó...

Miskolcon tudtok valahol jó gyerek turkálót?

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy nem turkáló, hanem bababizományi: a Pimpike a Tizeshonvéd utcán, valamint a Csintalan Koboldok a Weidlich udvarban. Mindkét helyen vettem már jó áron nagyon jó ruhákat.
2014. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bababizi van még a Pesti úton, a Szivárvány bababolt. Illetve a pereces felé menő úton van egy új épitésű társasház (talán valami Akác), annak az aljában is van egy jó-állitólag, de ott még nem voltam.
2014. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A Csintalant ismertem. az az Akác-os meg nekem nem igazán nyerte meg a tetszésemet. Egyszer voltam ott. Drágállottam, meg nem volt valami nagy választék!

De köszönöm a válaszokat!!!!

2014. dec. 13. 16:56
 4/4 Fagzal válasza:
73%
Már lehet venni használt gyereket??
2014. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!