Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Visszavihetem másik üzletükbe?...

Visszavihetem másik üzletükbe? (T*sco)

Figyelt kérdés

Vásároltam ma az Aréna Plázában egy csomag 3 db-os rugdalózót, de itthon kibontva láttam, hogy ebből 2 teljesen egyforma, egy pedig nagyobb egy kicsit, mint a többi. Sajnos emiatt nekünk nem jó a méret (a kisebbek kicsik), viszont nem szeretnék újra oda visszamenni, mert messze van. A közelünkben viszont el tudnánk ugrani, ha kicserélik másik üzletükben is.

Sajnos ugye ilyen becsomagolt ruháknál nem derül ki vásárláskor és nem is próbálhatóak, így csak reménykedni tudok, hogy kicserélik..


2014. dec. 14. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg ki kell cserélniük, mi a METRO-ban cseréltünk így vissza valamit régebben és nem mertek ellenkezni, kicserélték, de nem örültek nekünk. Megmondtuk, hogy itt lakunk és nem tudunk olyan messzire visszamenni.
2014. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem viheted vissza, mivel a kapot szamlan rajta van a tesco cime...igy oda kell vissza vinni ahol vasaroltad.
2014. dec. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Második válaszoló, ez saját tapasztalat? Tudom, hogy rajta van a címe, de ez még nem azt jelentené, hogy csak oda lehet visszavinni. Vannak olyan üzletek, ahol rugalmasak ilyen téren, és erre lennék kíváncsi, hogy a T*scoval mi a tapasztalat.

2014. dec. 14. 15:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Tesomnak nem csereltek vissza, de szerintem ez a vevoszolgalat kedvessegetol fugg ezek szerint  l

lasd : az 1 valaszolonal.

1 probat megėr ugysem vagnak pofàn

vidd vissza ahol neked kozelebb van ha szerencsed van vissza cserelik.

2014. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kötelességük vissza venni ha az adott cikket viszi a rendszer. (egy tescos dolgozó)
2014. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a múltkor botmixert vettem, azt mondták, ha baj van, bármelyik üzletbe visszavihetem, szóval szerintem te is visszaviheted a ruhát.
2014. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyikbe vissza lehet vinni, mi egyszer egy villanyborotvával jártunk így, visszavittük ugyan abba, és ahogy beszélgettünk, említettük, hogy nem tudunk érte bármikor bemenni, mert nem ott lakunk, és akkor mondta a nő, hogy bármelyik üzletbe bevihettük volna, olyan, mint a T-mobile, mindegy melyik üzletbe vetted pl. a telefonodat, 300km-rel arrébb is beadhatod a szervízbe. Ezt a vevőszolis mondta
2014. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat, hogy kicserélik. En nemrég vettem a lanyomnak egy melegítő alsot es kicsi lett. Mivel nagyon tetszett (jegvarazsos mintás) ezert végigjártam egy pár tescot mire találtam egy mérettel nagyobbat. Gond nélkül kicserélték.
2014. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! :) Végül nem indultunk el vele délután, nem akartam kockáztatni, majd a férjem elintézi holnap munka után. :)
2014. dec. 14. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!