Ti szoktatok leárazáskor előre bevásárolni nagyobb méretben?

Figyelt kérdés

Például jövő télre kabátot,csizmát, stb..

Én igen, de cipőt még nem mertem eddig, ti szoktatok?


2014. dec. 19. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyire nem szoktam előre mert hát ugye ki tudja mekkora lesz. De pl 1el nagyobb méretet szoktam venni ha akciós. Cipőt semmiképp se vennék előre.
2014. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csizmát, szandált nem. Sportcipőt, könnyű vászoncipőt (ami oviba kell váltósnak), igen.

Ruhákból általában csak azokból a darabokból veszek nagyobb méretet, amit minden szezonban tudnak hordani a gyerekek. Pólót, zoknit, vékony pulóvert, könnyű dzsekit, kapucnis felsőt, vékony farmert.

Mondjuk, tavasszal vettem leárazáskor 300 Ft-ért sálat, kesztyűt, mert azt nem lehet kinőni. :)

2014. dec. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az enyémek szandált hordanak bent az oviban, abból be szoktam tárazni, ha nagyon akciósan kifogom, ruhaneműből is, amiből valszeg mindig kellhet: bugyi,zokni,trikó,póló, hosszú ujjú póló, vékony tréningnaci. Fürdőruhából is, mert úszni járnak. De nagyon szezonhoz kötött dolgokat pl télikabát v overall nem nagyon mertem előre megvenni.
2014. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, a kevéssé időjárásérzékeny dolgokat főleg. Csizmát nem merek, mert az nem jó, ha nem pont jó, de pl. ha a kabát picit nagyobb az nem olyan nagy gond.
2014. dec. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ennyire előre nem - apám mindig vett nekünk így előre, van egy csomó érintetlen ruhánk, mert sose volt jó a tippje, mennyit növünk egy év alatt.

Olyan ruhát, cipőt szoktam, amit mindig/majdnem mindig lehet hordani. Body, trikó, pólók, bugyi, zokni, harisnya, vékony pulcsi, tréningruha. Néha farmert. Többit nemigen, mert ha kinövi, csak pénzkidobás volt.

2014. dec. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen ,sőt csizmát is ,és jol számoltam ki tényleg akkora kellet a lánynak most mint mult télen számoltam ki . kabátott előre nem veszek,de 1 méretel nagyobb kabátott igen,amit most hordhat ,meg jövöre is ha ki nem növi.
2014. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak ruhát, cipőt soha, mert gyorsan és eltérően nő a lábméretük. Ált. max köv. szezonra

4 gyerekem van

2014. dec. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Három kislányom van. Nagyon gyakran vásárolok egy évre is előre, főleg, hogy az adott évszak ruháinka kiárusítása mindig az évszak végén van. Tehát most januárban, februárban lehet legolcsóbban megvenni akár a nagyon márkás dolgokat is jövő télre. Nem szoktam csalódni a méretben, átlagos termetűek a gyerekeim és ott a cimkén, hogy 3-4, 4-5 vagy 5-6 év közötti méret.
2015. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!