Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti mit csinálnátok a gyermeket...

Ti mit csinálnátok a gyermeketek kinőtt ruháival, ha pár év múlva terveztek neki kistesót? Érdemes tartogatni?

Figyelt kérdés
Jövő hónaptól gyest fogok kapni,és arra gondoltam,hogy kislányom kinőtt ruháit,cipőit elkezdem eladogatni,mert ebből is lenne egy kis bevételem. A játékokat,könyveket nem.Valahol meg az is van bennem,hogy lehet mégse kéne,merthogy ha kislány lesz,lehet hogy jóljönnek..

2015. jan. 9. 12:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én elraktam őket. Nagyon drága lett volna új ruhatárat venni.
2015. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én elraktam mindent! a nyáron születik is a kistesó!:)(3 év lesz köztük)
2015. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi is elraktuk, közben megkata 1-2 unokatesó, de nekünk is márciusban jön a kistesó, azonos nemű, úgyhogy minden jól jön.
2015. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
...megkapta...
2015. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Vaterán vettünk porszívózható vákuumzsákot ,abba tettem és eltettük. Az utolsó gyerek után majd eladjuk, ami még eladható állapotban van.


[link]

2015. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én elajándékoztam mindent.

3 év múlva tervezünk tesót,akkor úgyis mindenből újat veszek neki is,mint az elsőnek.

Inkább menj vissza dolgozni,mert amiket eladogatsz,abból nem sok folyik be.

2015. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ovis korába megyek vissza dolgozni,a gyes mellett,nekem igenis jól jön az a havi 10-20 ezer forint is. Elajándékozni nem fogom,mert minimum 100-150 ezer forintnyi ruháról van szó, azért az is pénz.
2015. jan. 9. 13:34
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen eltettem es jol is jott a most 5 honapos kislanyomnak :) szeretnenk meg egyet, igy tartogatjuk az elso lanyunkrol maradt ruhakat az utolso babanak. Szerencsere nagyjabol uniszex, igy az sem gond ha fiu szuletik.
2015. jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mi az első után megtartottuk, de nálunk 3 év volt a tervezett korkulonbseg..Most a második után probalom eladogatni, mivel a 3-at csak 4-5év múlva tervezzük, és addig nem igazán akaraom pakolgatni...no meg úgy beszeltuk, hha anyagilag bele fog férni még egy gyerek, akkor egy új ruhatar se jelent majd gondot.
2015. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mi mindent elraktunk. Rengeteg ruhácskája volt, és tök jó minőségűek. 5 éves a nagyobbik lánykám, és február végére várjuk a kishúgát... :) ahogy most elkezdtem átnézegetni őket, nagyon örülök, hogy nem adtam el. Drága lett volna újakat venni, ráadásul sok darab nagyon a szívemhez nőtt. :)
2015. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!