Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyire valószínű az, hogy a...

Mennyire valószínű az, hogy a babák átugranak egy mretet ruhákban (többi lent)?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 hónapos,még egy kis ideig jók rá a 74-es ruhák,de már használjuk a 80-asokat is.Már most elkezdtem nézelődni adok-veszek oldalakon nyári ruhákat,ha minden igaz 86-os méretet hord majd akkor.De előfordulhat az,hogy 92-es kell majd neki?Ezért nem is nagyon merek előre vásárolni a ruhákból...Pedig jó lenne,mert egyszerre sok lenne mindent megvenni neki
2015. jan. 31. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Fiam is kihagyta a 80-ast. 74 után 86 jött.

Most már 92-est hord. De ő 2 éves. 89 cm és 13,5 kg. Sztem a 92-es egy 15 hósnak kissé nagy, nem? Bár nem tudom mekkora , és mekkora lesz a fiad :)))

Meg a méretezés is fura.

Van egy 92-es hosszú ujjú pólója, és a 104-es teljesen ugyanakkora, csak az ujja hosszabb 2 cm-el. Fura, na... :)

2015. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószinű de inkább kisebb korban mi pl a 62-est kihagytuk.

74-80asakat hord de van még olyan 68as is ami jó rá.Én még nem venném meg.Ráérsz vele nehogy potyára vedd meg.

2015. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ekkora méretben szerintem nem valószínű, meg ilyen korban már inkább hosszban nőnek. Szerintem rövidnadrágot, rövid pólót nyugodtan vehetsz. Én mondjuk minden mást is megkockáztatnék, a cipő kivételével.
2015. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előfordul. A legidősebb lányom a 80-as méretet ugrotta át, a legkisebb a 86-ost. A középső meg egy jó időre beragadt a 74-es méretnél. Mondjuk ő nagyon vékonyka.

Én nem merek előre vásárolni, az enyémek kiszámíthatatlanul nőnek.

2015. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!