Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A csecsemo ruhait lehet mosni...

A csecsemo ruhait lehet mosni ugyanazzal a mosoporral es oblitovel amivel a sajatunkat, vagy van erre valami kulon?

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ne használj az Ő ruháihoz öblítőt.
2015. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem érzékeny a bőre, akkor lehet. Az én babáimnak érzékenyebb volt a bőrük, ezért folyékony mosószert használtam mindnyájunk ruhájához, öblítő nélkül. Egyébként létezik külön baba mosópor és baba öblítő.
2015. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanazt használtam neki is.

Ariel/Persil és Lenor /Coccolino

Semmi baja a bőrének.

De létezik babáknak való mosószer és öblítő is.

2015. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet, mondjuk én kb. 2 hónapos koráig külön mostam, aztán ment a miénkkel együtt. Figyeltem a bőrét sokáig, hogy valami reakciót látok-e, de nem volt semmi, úgyhogy azóta is együtt mosom a miénkkel a ruháit. Öblítőről én is lebeszélnélek inkább.
2015. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
* az első két hónapban csak mosószódát használtam amúgy, utána perwollt
2015. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mosószerből ugyanazt használom, öblítőből senzutívet veszek mióta megvan a pici, együtt mosom a mi ruháinkkal (nincs olajos, melós ruhánk).
2015. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt használtam amit addig vettem. Tomi folyékony, és bármilyen sensitive öblítő (lenor, coccolino vagy Dm-es). 2 hós korától együtt mostam a ruháit a miénkkel.
2015. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én elsőnek külön mostam de ugyan azzal a mosóporral, Ariel és öblítővel, Lenor. és az arca pöttyös lett mindig. azt kiderült hogy nem jó neki a mosópor. Azt váltottunk Tomira attól semmi baja. és szinte elejétől fogva egybe mosom a ruháit.
2015. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!