Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogy értessem meg anyóssal,...

Hogy értessem meg anyóssal, hogy ne hozzon haza a most még csak 1 éves gyerekemnek 25-26-os, használt cipőket?

Figyelt kérdés

Anyós oviban dolgozik,persze hazahozza a ruhákat,az nem is nagy bajom,de a cipők!...

Kidobáltam egy jó párat közülök,a jobbakat meghagytam.De ezeket is majd itthon játszósnak elhasználja majd a kisfiam.Párommal mi sem veszünk magunknak használtan cipőt,a gyereknek is ugyanúgy megvesszük az új cipőket.


2015. márc. 12. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ovibol cipöt???

Lopja öket?

2015. márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

jelentsd fel! egy jó kis lopási bünetőper biztos elveszi a kedvét!

nem is értem, én is oviban dolgozom, soha egy darab ruhát nem lenne pofám hazahozni, nem hogy tonnaszámra cipelni haza! ez azért nagyon nem normális! legalább az óvodavezetőnek jelenthetnéd kedves anyóst! remélem nem abban az oviban dolgozik ahova a gyerekem jár :S

2015. márc. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
az is milyen jó, hogy te kidobálod, más meg zokniban viszi haza a gyerekét?!? pfff....
2015. márc. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem,nem lopja őket.Csak sokan,amik nem kellenek cipők,ott hagyják az oviban...nem viszik már haza!
2015. márc. 12. 14:45
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Ne feltételezzézetek már, hogy ellopja az anyósa a cipőket ez nekem eszembe se jutott. Egy csomó oviba van egy doboz, ahová beteszik a szülők a már kinőtt ruhákat és cipőket, és el lehet vinni.


Mondd meg anyósodnak, hogy ne hozza el, hagyja ott, hadd vigye el az, aki tényleg rászorul.

2015. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem lenne bajom egyébkénta használt cipőkkel,de nagyon kitaposott lábbeli ártalmas egy feljődésben lévő gyerek lábának...
2015. márc. 12. 14:48
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Mondd azt neki, hogy félsz attól, hogy valamilyen betegséget elkap.. gombás dolog és cipők terén csak az újjal éred be.
2015. márc. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

5.vagyok.


Miért lettem lepontozva? Mert nem egyből azt feltételeztem hogy anyós cspőket lop az oviból?

2015. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván nem a használatban lévő cipőket hozza el, Úristen, hogy jut ilyen eszetekbe? Észre se venné senki, hogy cipő nélkül maradnak a gyerekek? Nálunk az oviban is volt már egy teli szekrény ruhákkal, cipőkkel, jól jött ha valaki bepisilt vagy leöntötte magát és nem volt csereruhája.
2015. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg anyósoddal, hogy nektek ezekre nincs szükségetek, inkább hagyja ott vagy adja karitatív szervezetnek, illetve azoknak, akik rászorulnak. Az nem ok szerintem, hogy csak azért hazaviszi, mert ott van, és ami nektek nem kell, az kuka, miközben hát sajnos tudjuk, hogy rengeteg a rászoruló, valahogy jó lenne eljuttatni olyanoknak, akiknek nagyon nagy szükségük van rá.
2015. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!