Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen cipőt vegyek tavaszra...

Milyen cipőt vegyek tavaszra 1,5 éves fiamnak?

Figyelt kérdés
Olyan cipőt keresnék amit lehet játszóterezésre, motorozáshoz használni és nem árt ha a bokáját is tartja. Nektek mi vált be erre a célra?

2015. márc. 12. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

normális sportcipő

(pl deichmannból)

2015. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
D. d. Step
2015. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vettem egy magasszárú bòr Richter cipőt, egy nike sportcipőt es kaptunk anyukámtól egy gumicsizmat mert az ősszel is jó szolgálatot tett (kertes ház) csak azt mar kinőtte ugye.
2015. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mivel magas a lábfeje sajnos nem jó akármilyen cipő. Ötleteiteket és tapasztalataitokat továbbra is várom még.
2015. márc. 13. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Falcon Markajut. Magas a rusztje es jo ra. 9000 volt. Magas szaru kemeny kergu tartja a bokajat es bor. Fiam szinten 1,5 eves szaladgal motorozik.
2015. márc. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólást. Végül a bolti kínálatból egy Szamos márkájú cipőt választottam.
2015. márc. 19. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!