Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mit adtok mostanaban a babára...

Mit adtok mostanaban a babára sétánál?

Figyelt kérdés

Mi mèg a vastag téli overált nyomjuk, csak a takaró került le róla. de ugye most már 12 fokkal melegebb van, mellesleg 22 fok van a lakasba, igy ehhez mérten kicsit erősnek tűnik a 14 fokban a vastag pluss keea labas kapusznis overal :))

adhatok ra mondjuk farmert, kabatkat, kocsicipovel es egy vekonyabb polar pleddel? 8 hos amugy.


2015. márc. 22. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:
8 hós babát szerintem sem kell már bundazsákba tenni, de azért öltöztesd rétegesen a kabát+pulcsi alá hosszú ujjú body, alulra pedig harisnya. Ha picit fúj a szél, még elkél az a vékonyabb takaró is. Ha napon vagytok, csak leveszed róla. Az én fiam tavaly márciusban már járt, ugyanilyen finom tavaszi idő volt, és body, harisnya, farmer, pulcsi és kabát volt rajta.
2015. márc. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 5 hónapos, tegnap váltottunk vastag overálról vékony overálra. :D Annyira örülök, hogy itt a tavasz!!! :)
2015. márc. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém már nem baba (2 éves), de még vékony overallban megyünk sétálni és a bölcsibe is ilyet viszek be neki udvaron játszós viseletnek.

Egy évvel ezelőtt, amikor még babakocsiban sétáltattam, 10 fok alatti hőmérsékletnél még szintén kapucnis overallt adtam rá, alá pedig hosszú ujjú bodyt + hosszú ujjú pólót és kötött harisnyát. Változékony még az idő, gyorsan megfázhat (ugyanakkor sajnos könnyű túlöltöztetni is ilyenkor).

2015. márc. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7 és fél hónapos a babám, pár napja, amióta ilyen szép idő van már úgy viszem sétálni, hogy harisnya, rajta nadrág (vékonyan bélelt farmer vagy kord), hosszú ujjú body, felette pulcsi és kabát. Vékonyabb pléddel betakarva. A vastag sapkát tegnap cseréltük le vékonyabb tavaszira. Előtte már vékonyabb overálban volt kb. két hete.
2015. márc. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!