Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szerintetek jó a Bonux mosósze...

Szerintetek jó a Bonux mosószer és valami sensitiv öblitő vagy vegyek Tomit babáknak valót?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Én spec Tomit használok és coccolino sensitive öblítőt!

Magunknak meg pont bonuxot:)

2015. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akármilyen jó, amennyiben nem zavarja a baba bőrét.
2015. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az:)) Bocsaánat azt elfelejtettem irni hogy újszülött babáról van szó:)
2015. jún. 10. 12:31
 4/8 anonim ***** válasza:

2 vagyok. Sajna ezt majd csak akkor tudod kitapasztalni, amikor meglesz a pici :)

Én ariellel mosok évek óta, ezzel mostam ki a pici ruháit is, de csak minimális mennyiséggel. Egyik gyerek sem volt érzékenybőrű, ugyhogy maradtam ennél :) Te is mosd ki amivel eddig mostál, ha gond van akkor cseréld le :)

2015. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jaj az lemaradt hogy öblítőből mindig más használok, coccolino, silan stb...
2015. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Én a bonuxot nem használnám babának, sok éve, amikor kipróbáltam, kézzel mostam vele, és csúnyán kimarta a kezemet. Tény, hogy érzékeny a bőröm, de mivel a babáké is az, én nem kísérleteznék vele.
2015. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam a Tomit, de annyira nem jött be.

Az Ariel viszont nagyon jó. Még az alma foltot is nyom nélkül kiszedi (persze nem 3 nap állás után, hanem én rögtön beáztatom a ruhát), nem irritálja a gyerekeim bőrét sem. Van ebből Sensitive is, de én a sima port használom.

2015. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! :) Ment a zöld kéz mindenkinek:)
2015. jún. 10. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!