Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A 3-5 éves és a 6-8 éves...

A 3-5 éves és a 6-8 éves zokni mekkora lábra jó?

Figyelt kérdés

Nincs még gyerekem, semmi tapasztalatom ilyen téren, ajándékba lesz, de egyszerűen hiába húzogatom nem tudom eldönteni, hogy jó-e a méret... nyúlik nyúlik, de na.

Mi a tapasztalatok?

(Kérdeztem a szülőt is, de ő is rendes méretűt vesz, viszont azt nem találtam). 29/30as lábra kellene és kislánynak, viszonylag vékony lábfeje van.


Abból indulok ki, hogy nekem olyan 36-7es lábam van és a 9-12es jó... :D


2015. júl. 26. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves a gyerek?
2015. júl. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem 5,5 éves a fiam és 32-es lába van, nem is a hossza miatt, hanem széles a lábfeje és magas, ez felveszi az anyagot.

a 7 éves nővérének szintén 32-es lába van, ő hosszú-vékony lábfejű.

A keresztlányom 10 éves, és 40-es lába van :O !!! (mondjuk magas is).


amúgy én úgy szoktam, hogyha bizonytalan vagyok akkor a nagyobbat veszem meg, legfeljebb pár hónapot áll a szekrényben... inkább, mint kicsi legyen.

Egyébként ha ez valami kínai korosztályos méretezés, akkor elárulom, hogy az akkor 6,5 éves lánykámra 10-12 évesnek méretezett ünneplőharisnyát vettem az évzáróra májusban...

2015. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

4,5 eves most, de attol tartok, hogy a 6-8 buggyos lesz a labanal, mert eleg vekony a labfeje.

Igazabol egy fehernemu boltban talaltam ra, de az elado is korubelul tudja behatarolni mekkora.

3-5 eves 28-30 a 6-8 eves 32-34 allitasa szerint.

De ha azt nezem, egy 3evesre meg eleg nagy lenne az 1.meretezes is.

2015. júl. 26. 18:14
 4/8 anonim ***** válasza:

miért nem mész be másik boltba? de komolyan, innen senki nem fogja megmondani, hogy jó-e, nem is értem hogy lehet 2 év egy méretezés, én még ilyet nem láttam.

jó nagy lába van a kislánynak, biztos nem vennék ilyen "seméretezésű" zoknit ajándékba neki.

enyémnek is 30as lába van (6 éves fiú) és auchanos 5y zokni van most a lábán, máshol meg 28-30ast vettem, az is jó rá

2015. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jegvarazs az alma .. Es vegre talaltam!
2015. júl. 26. 18:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a gyereknek 29 es lába van, akkor a 3-5 év a jó.

a lányomnak 31-es lába van, neki a 6-8 év kellene.

2015. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Vegul ugy dontottem, hogy holnap veszek 3-5ost es 6-8ast is..

Ha kicsi ott a nagyobb, nem lesz csalodas. :)

2015. júl. 26. 20:51
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2015. júl. 26. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!