Baj ha nem öltöztetek túl?

Figyelt kérdés

Mennek ovodàba a gyerekek a fiunak még lesz tavajrol ruhàja csak egy ket darab kell. Viszont a lánynak nem nagyon van szép márkás ruhája.

Sose voltam márka bolond és pénz sincs ugy hogy tetőtől talpig Hello Kittibe öltoztessem. Az àgynemülye sem lesz új hanem itthonról viszek neki. Most nem àllunk ugy anyagilag. Szerintetek ez ciki rànkfognak beszélni?


2015. júl. 26. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként tiszta és szép ruháik, ágyneműik vannak, akkor miért lenne gond, hogy nem márkásak és csicsásak? Semmi gond nincs vele.
2015. júl. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert a párom húga most ment el dolgozni és csak az àgynemülye 6000 ft. Tiszta mindig a ruha csak nekünk nincs fidres fodros szoknya meg hercegnős sapka. Lehet hogy a fiu kinott nadrágja lesz neki bent. Néhány jó állapotú. Kicsit széngyelem a dolgot mert mindig a külsőségek szàmitanak
2015. júl. 26. 19:10
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam is óvodás, sőt egy kisebb faluban élünk és itt az utcának is nagyon sok gyerek van és hidd el, hogy gyerek részéről még sohasem láttam-tapasztaltam azt, hogy egy gyerekkel azért nem játszanának, vagy ne kedvelnék, mert esetleg nincsenek márkás, csicsás ruháik. A gyerekeknek ez nem számít. Ez csak némely sznob szülőknek, ők meg gondoljanak azt, amit akarnak.:)

A lényeg, hogy normális, kényelmes, tiszta ruhában járjon a gyerek.

2015. júl. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Az sokkal cikibb, hogy azt írod ágynemüLYe...
2015. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tényleg nem a ruha márkája vagy az ágynemű milyensége a fontos. Legyen tiszta, kényelmes, azon kívül mindenki gondoljon amit akar. A legmárkásabb cucc is koszos lesz, ha a gyerek abban játszik egész nap, akkor meg nem mindegy? :)
2015. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor nem idegeskedem. Viszont nem kritikát kértem hanem tanácsot
2015. júl. 26. 21:02
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha a fiútól örököl ruhákat azért 1-2 lányos pólót vagy pár száz forintos kiegészítőt azért próbálj meg venni. Nem kerül sokba egy szép hajpánt vagy egy rózsaszín öv. Turiban is lehet fillérekért venni 1-1 jó darabot.

Ágynemű szerintem mindegy milyen,csak tiszta és rendes legyen, úgyis sötétben használják:)

2015. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Persze vannak neki lanyosak is csak nem hercegnő meg tàrsai. Meg hajgumik csattok
2015. júl. 26. 21:19
 9/13 A kérdező kommentje:
Neked meg az a ciki hogy ide jársz kötekedni. Telefonon netezek sokszor férre nyomom.
2015. júl. 26. 21:20
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi bajod. Remélem neked nincs gyereked mert akkor szar dolga lehet melledted
2015. júl. 26. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!