Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol lehet jó minőségű tetra...

Hol lehet jó minőségű tetra pelenkát vásárolni, akár több méretben is?

Figyelt kérdés
Kétfélét próbáltunk eddig, mindkettő csalódás volt. Az egyik hajszálvékony cérna anyag volt, nagyon kellemetlen tapintású (neten rendeltük, jó hírnevű bababoltból). A másik bár vastagabb anyag volt és nem is annyira kemény tapintású, néhány hónap alatt bolyhosodni kezdett. Egy év után teljesen igénytelenül nézett ki. Van még olyan hely, ahol azt a régi típusú, jó anyagú tetrapelust lehet venni? 10 éve vigyáztam rendszeresen egy ismerős gyerekére, nekik remek volt. Tudom, mert kaptam tőle is 1-2 db-ot, és azok még most is nagyon jók. De már nem tudja, hol is vette, nagyon régen volt. Adnátok ötleteket?
2015. aug. 9. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem azok a legjobbak amiket a Kik-be vettem. Nem nyúlik, jó nagy, az anyaga is jó. A tescoba, dm-be, Auchanba vettem még, de mindegyik vackabb.
2015. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Ikeás nagyon jó, meg a Rossmannban van egyesével csomagolt színes bambuszos, az szuperpuha.
2015. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!! :))
2015. aug. 9. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!