Ovikezdéskor kislánynak milyen cipőket vettetek, kintinek, bentinek?

Figyelt kérdés
Linkeket is megköszönnék.
2015. aug. 16. 02:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Bentinek olyan szandált, ami jól tartja a bokáját, és elöl nyitott (azt lassabban növik ki). Nálunk az egyik boltban féláron lehet venni Asso szandálokat, egy másikban meg a gyártótól lehet venni minőségi szandált, így nem olyan vészesen drágák a jó minőségűek se. Például ilyet: [link]

Kinti cipőnek nem vettem külön, ami egyébként is a kinti cipőjük, azt hordják az oviban is.

2015. aug. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kintre én se vettem külön. Picit dől a bokája, így benti szandálnak Salust kapott, ortopéd orvossal egyeztetve.
2015. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én bentre szandált vettem neki (olyat ami védi a lábujjait) eddig mindig (nagycsoportos lesz),jobban szeretem mint a teljesen nyitott szandált vagy a zárt cipőt!

Kintinek sportcipő ősszel ill. Tavasszal.

2015. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
most nem kellet venem mert májusban kapott ddstep szandált egyet bentinek és egyet amibe oviba viszem de ez a kinti szandálja is .van egy zárt sport cipöje rossz időre .
2015. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

amugy ilyen a benti szandálja [link]

illetve kinti oviba járos mindenes szandija

[link]

2015. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi bentinek ilyet vettünk: [link]

kinti cipőt külön nem vittünk be mi sem, az volt ott a kinti, amiben mentünk.

2015. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!