Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mit csináltok a kinőtt ruhákka...

Mit csináltok a kinőtt ruhákkal? Megpróbáltam eladni vaterán, jófogáson, de semmi. Hol lehet még próbálkozni?

Figyelt kérdés
Bababörzére gondoltam, de nincs a közelben. Köszi!
2015. nov. 16. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem megy el, akkor lehet túl drágán adod.

Ha darabonként árulod, lehet meg kéne próbálnod csomagban is.

2015. nov. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nagyon olcsón eladod, vagy elajándékozod. Vatera helyett próbálkozz hely Facebookos csoportokkal, pl én nem szeretek semmit más városból venni, postázni, stb, úgyhogy csak a helyi oldalt nézegetem. Sok anyuka ott rontja el, hogy majdnem új áron akarja adni a használt holmit. Hiába volt drága, hiába szép, használt. Csak olcsón tudod eladni.
2015. nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én elajándékoztam mindent. etetoszéket, relaxszéket, szoptatopárnát..ruhákat..hálozsákot, játékokat, kiságyat..kis szekrényt..mindent.
2015. nov. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én megfogadtam, hogy ruhákat nem fogok eladni - csak ha valami a három gyerek után majd nagyon jó állapotban marad, bár ebben őszintén kételkedem. :D Szóval én vagy oda fogom ajándékozni őket ismerős anyukáknak, vagy elviszem a helyi családsegítőbe, ahol tudom, hogy rászorulókhoz kerül.

Amennyiben viszont neked szükséged van a ruhákért kapott pénzre, akkor tudom javasolni, amit már előttem is írtak: csomagban, kicsit olcsóbban próbáld eladni, vagy helyi facebook-csoportokban hirdesd. Nem tudom, mekkora településen éltek, de esetleg lehet még "garázsvásárt", kirakodóvásárt is rendezni, vagy a közeli piacra kimenni árulni. Vannak olyan turkálók is, amik vesznek be ruhákat, de nem fizetnek értük túl sok pénzt. Az emberek egyébként imádják az akciókat, tehát felteheted úgy a vaterára/jófogásra, hogy 2-t fizet, 3-t kap akció mondjuk a bodykból, rugikból stb., vagy ajándék ezmegaz (kiscipőhöz ajándék zoknik, sapka), illetve ha belefér, akkor kiírhatod, hogy x összeg feletti vásárlás esetén te állod a postaköltséget. Merthogy sokszor az a gondja a vásárlónak, hogy tök jó 200 Ft-ért venni egy bodyt, de mellé a dupla ennyi postaköltség már nem annyira szimpi.

Amúgy jól meg kell fontolni ezt a ruhaeladoga

2015. nov. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Elküldte, mielőtt befejeztem volna, szóval:


Jól meg kell fontolni ezt a ruhaeladogatást, mert könnyen elképzelhető, hogy a postára járkálás, futárvárás időben többet vesz el, mint amennyi pénz bejön belőle. Ugye ismerős a mondás, hogy idő=pénz. :) És akkor még nem is beszéltünk a problémás vevőkről, akik nem fizetnek, vagy nem annyit fizetnek, leütik a terméket a vaterán, aztán nem viszik el, alkudoznak, nem mennek el a személyes találkozóra stb. Úgyhogy kérdéses, egyáltalán megéri-e ezzel foglalkozni.

2015. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én feltettem 200ft/darabáron őket senkinek nem kellettek, feltettem ugyanezeket a ruhákat csomagban ugyanezen az áron és elvitték őket. Nálunk a védőnőnél van gyűjtődoboz,oda is vittem be ruhákat.
2015. nov. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nagyon olcsón adom őket, szerintem. Pl. body 150-200 forint, rugi 200-400 forint, farmer 600-800 és bizonyos összeg felett kedvezményt és ingyen postát ígértem! Van fent kb. 100 hirdetésem, eddig 5 cuccot vittek el. Csináltam csomagokat is, pl. egy méretű 7-8 body vagy rugi, de semmi. :( Cipőcsomagot is 100-an nézték, de egy kérdés nem jött, nemhogy vásárló. :(

2015. nov. 16. 14:29
 8/14 anonim ***** válasza:

Drága.

Én 4-6 éves ruhákat adtam el csomagba, darabja 3-400 Ft-ért. Mind első kézből való next, H&M ruha, tavalyi, tavaly előtti kollekció.

Ha körbenézel, mar egy csomó helyen szinte fillérekért árulnak szép ruhákat. Felsoket a Lidl-ben és hasonló helyeken mar 7-800 Ft korul kapni. Sokan inkább megveszik ezeken a helyeken, mint fele annyiért használtan, amire rájön a postaktg.

Ha nagy csomagba adod fel tényleg jobb, kevesebb munkával is jár. Használt cipőket meg nem sokan szeretik, csak ha tényleg újszerű. A cipők nekem is ott sorakoznak, mást nem tudok csinálni én sem, mint valakinek odaajándékozni.

2015. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért nem megy el, mert rengeteg gyerekruha van fent a neten, ráadásul sokan kapnak ismerőstől bodyt, rugit, valaki meg ezeket nem is szereti használtan venni, mert a sok mosástól kinyúlnak, kifakulnak..

Amiket jobban el lehet adni azok a kabátok, szebb egész ruhák, szoknyák, hálózsákok, ezekre van kereslet és ezek újonnan is sokkal drágábbak mint egy body, amit tescos csomagban kapsz kb 500 ft/db áron újonnan.

2015. nov. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50 ft/ db áron tudtam őket eladni...de legalább nem itthon áll halmokban (jófogás)
2015. nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!