Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Gáz ha nagyrészt használt...

Gáz ha nagyrészt használt ruhákban lesz az újszülöttem?

Figyelt kérdés
Vettünk neki új ruhákat is, de nagyon drágának tartok egy bodyért vagy rugdalózóért kiadni 3-4 ezer forintot. Kaptunk több használt ruhát rokonoktól és vettem a helyi babás facebook csoportban egy ruhacsomagot is. Mindegyik ruha jó állapotú és szép. Többektől pedig azt kapom vissza, hogy garasos vagyok, pedig a különbözetet félreteszem a kicsinek egy megtakarítási számlára, és babakötvényt, fundamentát is szeretnék neki kötni, ha megszületett.
2016. jan. 7. 11:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
akkor nagyon sok gáz szülő lenne.... nem gáz!!
2016. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Egyaltalan nem gaz. Nem betegek hordtak azokat a ruhakat elottetek, hanem mas babak. Raadasul a babak olyan gyorsan nonek, h nem is nagyon van alkalmuk agyonhasznalni a ruhakat, igy imert ne lehetne hasznaltan is hordani oket? Az en babaim is hordtak hasznalt ruhakat es en is tovabbadtam masnak, amiket az enyeim hasznaltak.
2016. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Az első 3 hónapban szerintem nem is vettem egy ruhát sem.Rengeteget kaptam a 2 testvéremtől.Mindegyik szinte újnak làtszott,mert pillanatok alatt kinőtték,így alig használták.
2016. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Eleinte 2havonta kinövi. Felesleges újat venni.
2016. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Az én fiam 3 éves koráig inkább használtakban járt (voltak újak is), de mindig megörököltük rokonoktól. Pedig meg is vehetném, van rá pénz, de én is nagyon drágának tartom őket.
2016. jan. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, de nálunk a turkálóban is annyit kérnek érte, mint amennyiért újat veszek (tesco, lidl, aldi, c&a). Nem, nem 3-4 ezer, hanem egy rugdalózó 1000-1500, egy body 300-500. Itt csak darabáras van, kilós nincs, a minőség pedig így se a legjobb.

Szoktunk kapni használt angolt, rajta van az ár a ruhacetlin, nem ér annyit.

2016. jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
12%

Miért lenne gáz?

Lányomnak cipőt vettem elsőnek ha jól rémlik,mikor elindult 15,5 hónaposan. Előtte egy db ruhát sem vettem,ami új volt neki,mind kaptuk.

De ruhát úgy igazán még most sem kell vennem neki,3 évesen,mert mindent kapok innen,onnan,rendes márkás ruhákat, Gas, H & M , Dechatlonosak, Next stb stb. Bár mostanában vásárolgattam neki sokat ruhát,de Lidl-ből pl,cipőt is télit pl mindig kap,mert októberben van a szülinapja,apuék állják a csizmáját mindig. Nekem így nyári és tavaszi cipő kell csak vennem,de pl neki 2 éves korától 26-os a mérete,szóval ugyanazt hordja már egy éve.

Mi nem teszünk semmit félre neki,pénzt,párom úgy van vele,mindenki a semmiről kezdni,nem sok ember tud lakást tenni a gyereke alá, kp-t meg nem adna egy 18 évesnek oda. Igaz,nem ő az édesapja a lányomnak,de az édesapja se tesz félre,ő is úgy van vele,mint én.

2016. jan. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Ugyan már.. Mi is vettünk új és használt ruhákat is. Főleg a body amiből én jobban szeretem az újat de a rugik.. vennék 10 új rugit már 30-40 ezer forint. Meg a Tesco-ban láttam a múltkor egy jó vastag nadrágot 6000 forintért, na mondom én ezt nem győzném, nagyon jó minőségű használt cuccokat is lehet kapni. Szóval újszülöttkora óta van új és használt cucca is, egyébként is van egy bababizományi 5 percre gyalog és nagyon jó cuccokat árulnak ott.
2016. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

Ki mondja azt, hogy garasos vagy?


Szerintem nincs olyan szülő, aki minden ruhát újan vesz a gyerekének. Nincs is értelme. Volt olyan ruhaméret, amit a fiam 2 hét alatt hízott ki. PL. vettem egy 68-es overált, kétszer felvette, és harmadszorra már bele sem fért.

Ezért adjon ki az ember több százezret babaruhára?

Semmi értelme, ez nem garasosság, hanem józan gondolkodás.

2016. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Tecsóban kaphatsz 3-5 db-os csomikat, 5-700Ft-ra jön ki db-ja.
2016. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!