Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen babamatracot vásároltat...

Milyen babamatracot vásároltatok? Mi a legjobb a babának? Hol? Mennyiért?

Figyelt kérdés
2016. febr. 23. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Én félkókuszt vettem egy helyi bababoltban 8-9 ezer körül volt.

Nekem nem volt szimpi a teljes kókusz, túl keménynek tűnik, mondjuk ez se puha.. de nem is szabad puhának lennie.

2016. febr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kókusz matracot vettünk. Nem találtam megfelelő keménységű szivacsmatracot ilyen árban. Ahol találtam, mire méretre vágták volna, majdnem duplájába került volna. Azt hiszem 12 ezer körül volt.
2016. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sima szivacsmatracot a méteráru boltban (méretre vágva lehet kérni, ill. lehet választani vastagságot is). Az elsőnél is tökéletes volt, így a másodiknál is az van, a harmadiknál szintén az lesz. Jól tart, elég kemény, jól szellőzik.
2016. febr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi is félkókuszt vettünk, a sima kókuszt mi is nagyon keménynek találtuk. 5000 Ft volt az Auchanban.
2016. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi kókuszmatracot vettünk .Ez is egy olyan fontos dolog ,amin kéne spórolni .Speciálisan sajtolt, laza szerkezetű kókuszrostokból áll, ezért rugalmasabb egy átlagos kókuszmatracnál,Belső anyaga antiallergén,Öko-Tex szabvány szerint van hitelesítve: a termék anyagösszetételében a vegyi anyagok aránya egészen minimális, így az emberi szervezetre nem jelenthet semmilyen veszélyt,kiváló szellőzés

jól alátámasztja a gyermek fejét, nyakát és hátát

a huzat anyaga:frottír

huzata légáteresztős kialakítású huzat levehető, tisztítása:mosógéppel, matrac átmosható

A matrac akár a huzat levétele nélkül is átmosható, így tisztítása a lehető legkényelmesebb.20000 ft volt ha érdekel írj priviben átküldöm a linket ,hol lehet rendelni .De ezek fontos szempontok amiket le írtam ,sógorom gyerek orvos az ő javaslatára vásároltunk sokan nincsenek tisztában azzal,hogy miért fontos a jó minőség hátgerinc problémákat okozhatnak,allergiát és még lehetne sorolni...Amit semmiképp ne vegyél használt matracot

2016. febr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok nem kéne spórolni
2016. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első gyerek, kókuszt vettünk, 13eFt körül volt. 1,5 évesen lecseréltük az ágyát ifjúságira, akkor eldöntöttük, soha többé kókuszt. Sima szivacsot kapott. Imádja. Ha lesz tesója, tuti sima szivacsot kap. És nem azért, mert spórolunk. Egyszerűen ez megint csak egy divat...És nem ezen fog múlni a gerince véleményem szerint.
2016. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk: [link]

A matracboltos nagyon lebeszélt a kókuszosról, pedig ugyanannyiba került, igaza volt, ez nagyon kényelmes, pontrugalmas, minőségi, 28 ezer körül volt 2 éve.

2016. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4500 f tért 2 kemény szivacsmatracot! Szivacsgyarto cégtől, közvetlenül a gyárból, mi 15 kmt autoztunk érte. Sztem nagyon eldurvult a kókusz matrac mánia, még ilyet, hogy ezen nem kéne spórolni! Sztem meg csak nem kéne tuldimenzionalni. Én is matracon nőttem fel, nem haltam meg és nincs gerincferdulesem sem. Mi mást tud nyújtani egy olyan kókuszos? Nem piszkálni akarom azt, aki vett, hisz mki arra költ amire csak akar. Mindössze sztem túlzás 20e ftot adni ilyesmire. Te döntesz kérdező.
2016. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lent összefoglaltam az érveket egyik-másik mellett.

Mindkettő 10-12 e ft körül van.


Kókusz:

jól tart, de eszméletlen kemény, ráadásul a felszíne egyenetlenebb és többen mondják, hogy hideg. Természetes anyag, de nehezen takarítható, ha baleset történik. Több helyen olvastam, hogy bár a gyártók sokszor kihangsúlyzzák hogy kókuszmatraccal is működik, mégis előfordul, a légzésfigyelők nem működnek teljesen jól alatta.

Legjobb: Novetex matracok


Hideghab:

ez is jól tart, gondolj bele, hogy a mai szivacsok a felnőtt emberek súlyát is elbírják és gyártók akár 10-20 év garanciát is vállalnak erre, tehát az, hogy egy babát 2-3 évig kiszolgáljanak, nem okozhat problémát. Kemény, de tényleg kényelmes!

Melegebb, mint a kókusz, viszont nem természetes anyag.

Könnyen elöblíthető, kicsavarható, gyorsan szárad.

Pl: Ikeában általában bízhatsz, minden terméküknél, de babáknál extrán odafigyelnek a biztonságra, folyamatosan ellenőrzött minőség.

Legjobb: Ikea Visa Skönt

2016. febr. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!