Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ez a típusú szandál mennyire...

Ez a típusú szandál mennyire jó nyárra szerintetek?

Figyelt kérdés

Kislányomnak az oviba nyárra mindenképp olyan szandált szeretnék, ami nem teljesen nyitott, hogy a lábujjait védje illetve minél kényelmesebb legyen, de persze szellőzzön is eléggé.

Ezt néztem ki (most csak a típusa a lényeges, még nem biztos hogy pont ez a márka/szín lesz), szerintetek ez elég szellős nagyon melegben is? Vagy bele fog izzadni a lába? Esetleg olcsóbban hol lehet ilyet kapni?


2016. ápr. 18. 21:05
 1/9 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 18. 21:06
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Decathlonban van ilyen:


[link]


Szerintem nem rossz választás, mondjuk ha igazán meleg van, akkor mezítláb a legjobb a játszón...

2016. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi, ez tényleg jobb árban de inkább fiús.

Oviban nem fogják őket engedni szerintem mezítláb játszózni.

2016. ápr. 18. 22:08
 4/9 anonim ***** válasza:
A helyedben nem a divattal foglalkoznék, hanem hogy bőr legyen és a 2-es válaszoló által linkelt szandál sokkal jobb választás ilyen szempontból, mint a textil-gumi párosítás...
2016. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez szellősebbnek tűnik.

2016. ápr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5 éves kislányról van szó, elég csajos típus, nem fog felvenni egy ilyen barna szandált. Ha lenne lányos színben akkor tényleg jó lenne. Szerintem a textillel semmi baj nincs nyárra.
2016. ápr. 19. 12:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Rózsaszín a sarka, még hogy nem csajos? :)

Nekem három lányom van, kapkodtak érte...


Viszont ez csak 27-ig van, ha nagy a lába, akkor lehet hogy már nincs az ő méretében...

második

2016. ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyen tipúsu szandált az aldiba is lehetet kapni ,3000ft körül.

Én pont hogy szandálcipöt nem venék lányomnak ,inkább egy normális szandált .

2016. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a gumiban nem fogja magát jól érezni nyáron az 50 fokos melegben. Teljesen rá fog ragadni a lábikóira.

a decathlonos szerintem nem fiús, mert rózsaszín is van benne. és mert barna, nem látszik meg rajta annyira a kosz :) bőr, tehát kényelmes viselet. A talpa is tök jó.

2016. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!