Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Pécsiek! Tudnátok mondani...

Pécsiek! Tudnátok mondani olyan pécsi turkálókat, ahol babaruhát is lehet venni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 17. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem.

Az Árkád melletti Hádában pl olyan gyerekcuccok vannak, hogy inkább felgyújtanám őket. Borzalom. Szakadtak, foltosak, igénytelen az egész.

Talán még a Plázában van elfogadható, de drága szerintem.

Én Tescoban szoktam venni 50-70%-os akciók vannak sokszor, meg van direkt ilyen csoport Fészen is.

2016. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm, és bocsánat, hogy nem volt időm válaszolni. Közben eljutottam Pécsre, és a Citrom utcában találtam egy gyerek ruha turkálót, ott vettem néhány dolgot. Az Árkád melletti Háda tényleg rémes babaruha fronton, de a plázában viszont nagyon szép babaruhák is vannak, csak az meg nagyon drága.


Mohácsi vagyok, itt a Tescoban én sosem találok semmit, illetve azt vettem észre, hogy sokkal több a leárazott kislány ruha, nekem pedig kisfiam van.

2016. máj. 20. 11:48
 3/5 anonim ***** válasza:

:)

Na szuper, örülök!


A H&M-ben is szoktak jó dolgok lenni! Neten is lehet rendelni tőlük.

Nekem fiam és lányom is van és igen, kevesebb a fiúruha sajnos... :/

2016. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bababörzékre érdemes Pécsett elmenni, ott lehet jó cuccokat kapni olcsón (a nevelési központban szokott lenni) és van baba örze fb csoport is Facebookon, ahol néha vannak jó dolgok.
2016. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bababörze a Vásárcsarnokban június 5. (vasárnap) 6:00-14:00
2016. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!