Falcon vagy DD Step?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak a téli bakancs és a tavaszi cipője Falcon márkájú volt, és teljesen elégedettek voltunk vele. Most már nagyon itt az ideje, hogy vegyünk egy szandált, de a cipőboltban egyetlen Falcon modell volt, ami nem tetszett.

Nézegettem a webáruházak kínálatát, meg kell állapítsam, hogy elég gyér a felhozatal.


Felmerült bennem, hogy DD Step cipőt veszek, úgy látom, abból nagyobb a választék.

Akik mindkét márkát használták már, tudnátok segíteni? Milyen a DD Step a Falconhoz viszonyítva, főleg a kialakítás, minőség, tartósság tekintetében? (Az ára nagyjából egy kategória, úgy látom).



2016. máj. 31. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:

A DD Step sokkal "nagyobb", szélesebb a kialakítása, lábfeje. Magas lábfejű, széles lábú gyerekeknek jó, a kisfiamnál ilyet használunk.

A kislányom Falcont (is) kapott már, neki keskeny a lábfeje, fontos, hogy meg tudjam húzni a bokáját, a kisfiam DD Step cipőiből kiesik kb.

Egyebekben (tartósság, minőség) szerintem ugyanaz.

2016. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Snorri ***** válasza:

Nekünk mindkettő volt. DD step-et vittem vissza, mert 2 hét után vált szét. Persze nem cserélték ki, felajánlották, hogy

Visszaküldik ragasztani...köszi. megcsináltattam, de többször kellett, mire kinőtte. Falcon viszont nagyon jó, strapabíró. Szeptemberben vettük, eddig benti volt, most kinti játszós, bírja a kiképzést. DD szép kínai, sok helyen már nem is árulják, mert sok a panasz.

2016. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ddstep volt 1x kellet vissza vinni,mert szétment szandija ,falcon 1x volt csak lányomnak mert nem igazán lehet kapni.
2016. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Az én kisfiamnak is széles-magas a lábfeje (bár most már kezd arányosodni), de a Falcon eddig mindig jó volt méretben, csak a választék most nagyon gyér. Végül a neten találtam egy nyitott orrút, ami tetszik, azt megrendeltem.

Próbáltunk tegnap este DD Stepet, egy zárt orrú szandált, ebből egy számmal nagyobb kell, mint a Falconból. Kialakításra egész jónak tűnt, de még gondolkodom rajta.

Nem túl jó hír, hogy ketten is panaszkodtok a minőségre.


Még egyszer köszönöm a válaszokat.

2016. jún. 1. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Szamos is nagyon jó, hasonló minőség, mint a Falcon, de a Siesta, Linea Richter is kb ugyanaz a minőség. Nekem kedvencem még a Clarks, nagyon jó puha bőr, és a keskeny és szélesebb, magasabb lábfejjel rendelkező gyerekekre is gondolnak. A DD step kínai, irreálisan magas az ára a minőségéhez képest, egyszer vettünk, nagyon hamar szétment.
2016. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!