Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol lehet újszülöttre való...

Hol lehet újszülöttre való vékony sapkát venni? Sehol nem volt ahol eddig néztem.

Figyelt kérdés
Voltam már C&Aban, H&Mben, Tescoban, Hádában, de sehol nem találtam cérnasapkát. Hol lehet ilyet venni? Olyat, ami kb minden újszülöttön van. Vagy ezt a kórházakban adják? Ti hol vettétek?
2016. júl. 4. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
brendon, pepco, zara? nekünk nem adnak a kórházban ilyen sapit, nem tudom máshol adnak e
2016. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pepcot is néztem már, brendon és zara nincs sehol a közelben.
2016. júl. 4. 12:22
 3/8 anonim ***** válasza:
CundA-s, Tescos és H&M-es cérnasapkája is volt a lányunknak (nem mintha sokáig kellene, de kaptunk is).
2016. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kínai, Tescco, Brendon
2016. júl. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én minden turiban, auchanben, tescoban, brendonban láttam már, de nekünk is volt h&m-es is.
2016. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miert kell ra sapka kanikulaban ?
2016. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
babyshop-ban, többi bababoltban
2016. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, ma találtam a hádában :) úgy tűnik csak pont szerencsétlen időpontot fogtam ki a múltkor, hogy éppen nem volt.
2016. júl. 4. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!