Ti milyen mososzerrel es milyen programon mostok?

Figyelt kérdés
En eddig perwolt es silan oblitot vagy coccolinot hasznaltam, de van, hogy nem jon ki a kosz a ruhabol. Fehereket mivrl mostok? Hany fokon? Ami goltos elotte mindenkepp aztatjatok?
2016. júl. 21. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
semmit nem aztatok, napon szaritom a feher ruhakat, annal jobb feherito nincs..probaltam egy idobe aztatgatni a foltokat de nem jottek ki. egyebkent perwoll gelt hasznalok, es 60 fokon mosok...ha valami kakis lesz azt elotte atdorzsolom vanish szappannal
2016. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én folyékony mosódióval mosok, színesekhez mosószódát, fehérekhez pedig fehérítő sót teszek pluszban. Öblítés: ecet + víz + levendula illóolaj.

Ritkán van, hogy nem jön ki a folt, wanish szappan csodákra képes olyankor. :)

De szerencsére tényleg nem sokszor kell, már évek óta megvan, alig fogyott. (Utálom használni, csak gumikesztyűben nyúlok hozzá, mert "megeszi" a kezemet.)

2016. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Ariel mosószert használok, ha foltosak a ruhák, teszek hozzá kevés mosószódát is. Ha nagyon foltosak, akkor Vanish szappannal bedörzsölöm előtte, de mostanában erre nincs szükség, amióta már nem eszik le magukat minden evésnél. Öblítőt nem használok, sima 40 fokos programon mosok.
2016. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ariel mosókapszulát, 60 fokon, nem áztatok.
2016. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ariel babyvel+silan

A fehereket aztatom bioponban.ha nagyon foltos utana vanish szappan.

Szineseket 40fokon,fehereket 60on.a ruhapelusokat havonta egyszer 95fokon.

2016. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Babàs Ariel + babàs Quanto + színesekhez K2r színfogó+folteltávolító, fehérekhez K2r fehérítő+folteltávolító.

Minden tiszta, foltmentes.

2016. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persil vagy ariel mosókapszula+ folyekony calgon vagy dm sajatmarkas (ez megnöveli a mosószer hatékonyságát is) chicco vagy feher lenor öblítő.

baby programon mosom őket

2016. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!