Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Novemberben születendő kisfiú...

Novemberben születendő kisfiú babának milyen méretű és fajtájú ruhákat vásárolnátok, miből hány darabot?

Figyelt kérdés
2016. okt. 5. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Azon kìvül,hogy rà kellene keresni a hasonló kérdésekre, mert kb 147millió volt màr,nekünk honnan kellene tudni,hogu mekkora lesz a gyereked??? Szerinted itt bàrki beléd làt? Vagy azt tudjuk hogy ti otthon hàny fokban vagytok télen???(nem mindegy hogy 20° vagy 30° van a lakàsban)

Azért elmondhatnàd hogy alapvető infók hijàn mit is tudunk segìteni.


Vegyél hosszú újjú bodykat, nadràgokat vagy rugikat amelyik szimpibb, hosszú újjú felsőt,pulóvert, kardigànt, hàlózsàkot, overàllt meleg takarókat. Ennyit meg ha nem vagy szefós magadtól is tudtàl.

2016. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Nagyon kedves vagy. Látom régen volt szex.
2016. okt. 5. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

56-os méretű ruhákat vásárolj főleg, én egy pár darab 50-est illetve 62-est is vettem a biztonság kedvéért. Bodykat, rugikat vegyél mindenképpen, az az "alap", a többi ízlés kérdése (ha veszel nadrágot, akkor nyilván kell póló, pulcsi, zokni, stb is). Alap öltözet újszülöttnek szerintem: hosszú ujjú body ujjatlan rugival, vagy rövid ujjú body hosszú ujjú rugival.


Hálózsákból és overálból nem vennék 62-nél kisebbet.

2016. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. okt. 5. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Bodyból min. 8-10db-ot, rugiból 4-5 db-ot legalább, aztán még tudsz venni. Bundazsákot mindenképp (overál macerásabb)

56-62 méretet, így látatlanba elég nehéz eldönteni.

2016. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!