Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogyan öltöztetitek a pár...

Hogyan öltöztetitek a pár hónapos babát hosszúújjú body esetén?

Figyelt kérdés
Ha adott egy szép hosszúújjas body, milyen egyéb ruhadarabokkal adjátok a babyra, hogy látszódjon a minta s meglegyen a plussz egy réteg. Adtok rá egyáltalán plussz egy réteget?

#Body #hosszú ujjú #baba öltözék
2017. jan. 20. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Hát télen sehogy se fogod megoldani, hogy látsszon a minta. A body alá nem tudsz betuszkolni még egy bodyt. A body magában meg most szerintem kevés, nálunk 21 fok van, és póló plusz pulcsi van rajtam.
2017. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Január közepén sorry a szép mintás hosszúujjas bodynak... Én is sajnálom a szép bodykra ráadni a pulcsit, de tél van sajnos. Pedig nekem egy éves a gyerekem, de semmiképpen nem hagynám egyszál réteg pólóanyagú ruhában. Nálunk 21-22 fok van.
2017. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
23-24 fok esetén? (Napsütéses a lakás)
2017. jan. 20. 14:40
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg add rá a bodyt, fotózd le, majd öltöztesd fel rendesen! :D
2017. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igaz 9 hónapos, de 23-24 fok van nálunk, párásítok, megsülnénk pulcsiba pluszba , max ha újszülött lenne.

Hosszúujjú body,nadrág és zokni .

2017. jan. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 24fok van, hosszú ujjú body+naci+zokni van rajta, bőven elég neki, még így is izzad néha. 3hónapos. Kb másfél hónapos koráig adtam rá melegebb ruhát. Miután láttam, hogy sok neki, mindig melege volt, akkor hagytam el a plusz egy réteget. Ha kicsit hűvösebb van bent, akkor rövid ujjú body+hosszú ujjú rugi van rajta.
2017. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ujjatlan rugdalózót adok rá. Kis mellkasa védve keze szabadon. Ott látszik a minta :) ritkán body plussz naci plussz zokni. De inkább sima rugiba van plussz r.ujjú body.22-24 fok van nálunk. 3 hónapos
2017. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent nálad a pár hónap?

Az első telén 4-7 hónap közötti volt, akkor már eleget mozgott ahhoz, hogy a 21-22 fokos lakásban hosszú ujjú body + harisnya kombinációban legyen az alulról jól szigetelő habtapin. Ha kisebb lett volna, keveseltem volna az 1 réteget. Egyébként nem fázós baba, ellenkezőleg nagyon is izzadós, nem tűr meg magán sok holmit.

2017. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Body és nadrág, kardigán.
2017. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én bevallom néha adok a gyerekre rövid ujjú body-hosszú ujjú body kombót. Egyszer véletlenül adtam így, mert épp csak plusz body volt nálunk mikor összevizezte a pulcsiját. Néha a hosszú bodyra meklényt adok. Sok ingbodynk van, azokkal csinálom ezt, egyébként hosszú ujjú bodyra nem adok pulcsit. Nálunk 23 fok körül van.
2017. jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!