Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol vásároltátok kislányotokra...

Hol vásároltátok kislányotokra a keresztelőruhát? Mennyiért?

Figyelt kérdés
Link vagy fénykép is jöhet. :) Köszönöm.
2017. márc. 14. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A keresztelőruhát, a Mamas and Papasból rendeltük ( [link]


A H&M-ből pedig balerína cipőt (2990.-) hozzá, és fejpántot (990.-), illetve vékony fehér harisnyát.

2017. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk a keresztanyuka készítette saját kezűleg.
2017. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Hát... én egy max. fél-egy órás keresztelő kedvéért biztosan nem vennék egy méregdrága ruhát. Egy bármilyen fehér ruci tökéletesen megfelel szerintem.
2017. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
hasznaltan vettem feher csillogo flitteres ruhacskat 1 evesemre. .akitol vettem elso tulajdonosa volt es sak akkor egyszer hasznalták...igy 1000 ftba kerult :) en sem vennék ujat
2017. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni, hogy nem szeretnék használtat venni, mindenféleképpen újonnan szeretném. Az elsőnek köszönöm, igazán szép kis ruha. Annyira nem vészes árú, 20ezer körül szánunk rá mindennel. A fiunknak hamarosan elsőáldozása lesz, oda is "kell" venni zakót, mellényt, öltönynadrágot, az is hasonló összeg lesz. Bár az egyszerűbb, mert azt ő választja ki.


Legfeljebb eladom a későbbiekben mindet, ezek szerint van rá kereslet. :)

2017. márc. 14. 11:39
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
csak nem mindegy mennyiért tudod eladni...egyébként ha már Isten útjára tereled, nem gondolod, hogy a 20 ezer forintból 19 ezer mehetne ennél Istennek tetszőbb dologra is? De egyébként nem kedved akarom venni, csak szeretem ha az emberek odafigyelnek az értékekre. Gyönyörű darabok vannak "használtan" ami azt jelenti egyszer volt a gyereken, és legalább nem támogatod az esztelen új termék előállítását, a pénzt pedig jobb helyre is teheted.
2017. márc. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
bocs az offért..ha ilyesmiről van szó nem bírom befogni a számat.
2017. márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kangaboo babaáruházban vettük, 9000ft körül volt két éve.
2017. márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

:) Édes vagy az ötleteddel. Ha találsz nekem tetsző keresztelőszettet egy ezresért (ruha, bolero vagy kiskabát, harisnya, cipő) a többit a templom perselyébe dobom. :)

De!

Minden holmijukat a védőnőnek adtam eddig, (a másik lányom keresztelőruháját is anno), úgy gondolom, hogy mások hasznát veszik a nekünk már nem kellő tárgyaknak. A védőnő szétosztja azok között, akiknek szükségük van rá. Nemcsak a ruhákat, hanem a babakocsit, légzésfigyelőt, hordozót, etetőszéket, kiságyat, mindent! 4 év van a gyerekeink között, tárolni nem tudunk, viszont meg tudjuk venni újonnan.


Sajnálom, hogy ez benned frusztrációt okoz, hidd el, jótékonykodni jó dolog. :D

2017. márc. 14. 13:27
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
nem okoz frusztrációt, azért vagyok itt hogy leírjam a véleményem erre való a fórum és normálisan írtam...szettet valóban nem találnék 1000ért, mi nyáron kereszteltük, a kisruha harisnyával bőven sok volt....ha így komplett szettet keresnék max 3000ért tuti hogy találnek ha időben elkezdem keresni...és ha nem álmaim ruhája engem az sem zavarna...Isten előtt ez mindegy
2017. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!