Miért nincsenek ujjatlan rugdalózók a boltokban?

Figyelt kérdés
A kislányomat még úgy öltöztettem pár hónapos koráig, hogy hosszú ujjú bodyt adtam alulra és rá ujjatlan rugdalózót. De mostanában csak egy-két darabot látok ujjatlan bodyból, vagy webshopokban nagyon drágán. Már nem szokás ilyet adni, vagy csak én nem vagyok elég figyelmes? Többnyire csak hosszú ujjú rugdalózót látok.
2017. máj. 14. 19:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mi nagyon szerettük ezt a fazont. Kikben lehet kapni amúgy szinte mindig.
2017. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Pénteken voltam Kik-ben, láttam ilyet. Gondolom nem csak ebben az 1 üzletben került ki a polcra. :)
2017. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia. Kikben és a pepcoban van, én is ott szoktam venni őket.
2017. máj. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
KIK-ben biztos van,3 hetes a kislányom,többet is kaptunk ajándékba és KIK-es a cimkéje...
2017. máj. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz nálunk még csak úton van a picikénk,de nekünk is szimpatikus ezek a rúgdalózok. :) boltokba nem nagyon láttunk, de mi bababörzén találtunk pár darabot.

Köszi az ötleteket ezekbe a boltokba jobban körül fogunk nézni. :)

2017. máj. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kangaboo (drága, de jó minőségű), Kik kisebb méretekből. Szerintem ez most nem divat :( Pedig nagyon praktikus, ha lenne 3. babánk, én is ilyet adnék rá!
2017. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!