Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol tudnék olcsón új rugikat...

Hol tudnék olcsón új rugikat venni?

Figyelt kérdés

Rengeteg ruhát kaptunk használtan, sok bodyt vettem potom pénzért újonnan, de rugik is kellenének.

Pamut hosszú vagy rövid ujjú rugdalózók érdekelnek kis méretben. Pepcoban vagy Kikben találok? Más ötlet?


2017. máj. 27. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tesco
2017. máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pepco-ban van, de maximum 2 fajtát találok mindig és nem mindig méretben..

Épp ezért én is Tesco-t ajánlanék vagy Auchan-t.

Amúgy mi számít olcsónak? Vannak gyerek Hádák is, de pl van hogy akciózzák a c&a-ban, h&m-ben is.

2017. máj. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát 2000 ft felett sokallom az árat. Tescot megnézem, ott jó bodykat találtam máskor. Auchan is van a közelben, de ott még sosem néztem a babacuccokat, jó ötlet!

Megmondom őszintén sok van most is de használtak, rokontól jöttek és kórházba, orvoshoz jó lenne pár szebb.

2017. máj. 27. 20:29
 4/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Mi is kaptunk mindent. Most 5 hónapos a fiam és mindegyik rugiját kinőtte mára.

Mi inkább úgy döntöttünk, nem pótolunk, inkább vékony naci és hosszú vagy rövid ujjú body :D

Jön a nyár, tuti nem használnánk ki.. :D Max éjszaka

2017. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Babavár weboldal, új és használt is van.
2017. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A Tescóban gyakran van kiárusítás és gyakran van 20% kedvezmény F&F (=saját márkás) ruhákra. Ezeket érdemes kihasználni, mert így nagyon olcsón lehet jókat venni. Én kb. 2 hete vettem féláron egy csomót, kiárusítás volt.
2017. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Turkáló, fészbúk csoportok.
2017. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképp újat szeretnék, FB-on vett ruhával épp a héten jártam meg, foltos volt és bolyhos...
2017. máj. 27. 22:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Lidl-ben is erdemes szetnezni :)
2017. máj. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lidl ha ép akcioban van,pepco,tesco.kik,itt biztos találsz.
2017. máj. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!